Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
NAUJIENOS

Internetinių parduotuvių šeimininkai nuo šiol klientų mokėjimus galės surinkti efektyviau – Lietuvoje pradėjo veikti nauja mokėjimo inicijavimo paslauga „Conto QuickPay“.
Kaip prekybininkai ruošiasi artėjančioms šventėms? Ko galima pasimokyti iš dar neseniai praūžusios koronaviruso pandemijos? Ir kokie automatizuoti įrankiai įgalina dirbti greičiau bei kokybiškiau valdyti logistikos ir sandėliavimo procesus?
Mažos, dažnai plika akimi nematomos plastiko dalelės, per taršą patenka į aplinką ir vandenis, o vėliau ir į maisto grandinę. Ekspertų vertinimu, iki 2030 metų į upes, ežerus ir vandenynus kasmet gali patekti net 53 mln. tonų plastiko, jei pasaulyje ir toliau išliks itin mažos šių atliekų perdirbimo apimtys.
Investicinis fondas „Lords LB Special Fund I Subfund B“ iš SEB banko užsitikrino beveik 22 mln. eurų finansavimą naujo A+ klasės „Lvovo“ verslo centro Vilniuje projektui.
Dėl koronaviruso pandemijos už neįvykusias keliones susigrąžinti lėšų negalintys vartotojai su nerimu stebi užsitęsusį bendravimą tarp turizmo sektoriaus ir valstybinių institucijų.
Klaipėdiečiai, „Baltic Tech Park“ įkūrėjai, įgyvendina ambicingą plėtros viziją - 2020 rugpjūčio mėn. patvirtintas 5,47 mln. vertės projektas Baltijos skaitmeninių inovacijų centro statyboms. Dalinis finansavimas – ES fondų lėšomis.
Šiuo metu Lietuvoje vystoma nauja avižų veislė – „Herkuless Baltic“, kurios sumanytojų užmojai – tapti švariausia pasaulyje ir sulaukti tarptautinių rinkų pripažinimo.
Rugsėjo 11 d., penktadienį, 18 val. Antakalnio galerijoje (Antakalnio g. 86, Vilnius) atidaroma Ievos Babilaitės paroda „Popierinės istorijos“.
Keturis kartus pigesnis ir dukart efektyvesnis minkštųjų įgūdžių treniravimas – tokius ambicingus tikslus užsibrėžė rugsėjo pradžioje „Google Play“ ir „App Store“ oficialiai startavusios programėlės EMOTIKA kūrėjai.
„Mūsų, kaip visuomenės, misija – užtikrinti, kad didžiųjų duomenų („Big Data“) naudojimas sveikatos priežiūros srityje būtų vertingas kiekvienam asmeniui, iš kurio jie gaunami“, – teigia nepriklausomas skaitmeninės sveikatos srities konsultantas, duomenimis grįstą programinę įrangą kuriančios įmonės „37Binary” įkūrėjas, Charité ir Berlyno Humboldto universitetų tyrėjas Johannesas Starlingeris.
Pandemijai nesitraukiant, Baltijos šalyse nešiojamieji kompiuteriai užvaldo vartotojų namus – šį įrenginį naudoja 84 proc. lietuvių, rodo Baltijos regiono vartotojų tyrimas.
Šią savaitę Lietuvos klasterių bendruomenė rinkosi į informacinį renginį „Klasterių infodiena“. Gyvai ir nuotoliniu būdu jame dalyvavo per 40 Lietuvos klasterių atstovų, klasteriams skirtą projektą „Inovacijų tinklaveikos skatinimas ir plėtra“ (InoLink) įgyvendinančių Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) bei Lietuvos inovacijų centro (LIC) komandos ir svečiai iš Sakartvelo
Nuo rugsėjo 1 d. vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ grįžta iš vasaros režimo ir dalis vaistinių dirbs atnaujintu, klientams įprastu darbo laiku. Keičiasi dviejų dešimčių vaistinių laikai – kurortuose darbo laikas šiek tiek trumpėja, didmiesčiuose – ilgėja.
Pasaulyje itin greitai populiarėjant ištvermės sportui kaip ypatingai naudingam žmogaus sveikatai, atsiranda ir naujos sporto šakos.
Šiuo metu apie pusė namų ūkių turi du ir daugiau televizorius (47 proc.), antra tiek – vieną televizorių. Nei vieno televizoriaus neturi tik apie 5 proc. namų ūkių Lietuvoje. Tiesa, kas penktas namų ūkis dar turi kineskopinio tipo televizorių, rodo „Kantar“ tyrimas.
Dar sovietmečiu laisvoje valstybinėje žemėje atsiradę laikini metaliniai garažai dėl juose sukauptų atliekų tapo papildomu galvos sopuliu jų savininkams. Atliekų tvarkytojai sako, kad garažuose dūli ir atliekos, už kurių pridavimą galima netgi gauti atlygį ir taip padengti bent dalį laikinų statinių iškėlimo bei beverčių atliekų sutvarkymo išlaidų.

Sodo elektriniai įrankiai, kaip ir kiti elektronikos prietaisai, paprastai turi daug įvairių metalų, plastikų, baterijų ir kitų medžiagų, kurias būtina perdirbti. Vis tik naudota elektronika neturėtų iškart patekti pas atliekų tvarkytojus, nes neretai po nedidelio remonto ją galima pakartotinai naudoti ir taip taupyti gamtos išteklius.
Lazerinės diodų technologijos, nuotolinės robotinės sistemos, žvynelinę gydantys pleistrai, inovatyvios pramoninio užteršto vandens valymo technologijos, dronų aptikimo sistemos ir daugelis kitų naujų idėjų bus artimiausiu metu vystomos Lietuvoje.
Jau įpusėjo valstybinių brandos egzaminų sesija, tad belaukiant jų rezultatų galima palyginti, kaip aktyviai mokslo metų metu internetu mokėsi skirtingų klasių mokiniai.
Prekių pristatymą mažesniuose miestuose „Barbora Express“ išbandys kartu su partneriu – startuoliu „ZITICITY“.
Atnaujintais „Lux Express“ maršrutais skirtingų Baltijos šalių gyventojai naudojasi nevienodu intensyvumu. Lietuviai aktyviausiai keliauja į Varšuvą, o latviai ir estai dažniau renkasi reisus, jungiančius Taliną, Rygą ir Vilnių.
Vieningas liepos 6 d. „Tautiškos giesmės“ giedojimas pasaulio lietuviams buvo tapęs unikalia susibūrimo tradicija, skirtinguose pasaulio taškuose sutraukdavusia šimtus tautiečių. Vis dėlto šiemet daugelyje pasaulio šalių, priešingai nei Lietuvoje, gyvenimo sąlygas vis dar diktuoja covid-19 pandemija.
Birželio 15-18 d. vyko tarptautinė virtuali konferencija „Fintech Week Lithuania“. Skaitmeninių technologijų pagalba joje savo įžvalgomis apie kibernetinį saugumą, kovą su pinigų plovimu ir finansinių technologijų ateitį dalinosi garsiausi pasaulio technologijų ekspertai.
Drastiškai išaugus COVID-19 infekcijų skaičiui pasaulyje, patikimi diagnostikos testai koronaviruso aptikimui tapo itin reikalingi.
Birželio 15 d. gimtadienį švenčia vaistinių tinklas „Eurovaistinė“. Įmonė neslepia, kad metai buvo kupini naujų iššūkių ir tikisi, kad pasibaigus karantinui į vaistines vėl sugrįš bendrovės klientai.