Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

10 įdomių faktų apie vaistinių tinklą „Eurovaistinė“

2020.06.15.

Birželio 15 d. gimtadienį švenčia vaistinių tinklas „Eurovaistinė“. Įmonė neslepia, kad metai buvo kupini naujų iššūkių ir tikisi, kad pasibaigus karantinui į vaistines vėl sugrįš bendrovės klientai.

 „Eurovaistinė“ gimtadienio proga dalijasi 10 įdomių faktų apie savo veiklą. Vaistinių tinklo valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad šie metai buvo išskirtiniai – atidarytos naujos vaistinės, sulaukta šimtų klientų šypsenų ir padėkų, vykdyti prasmingi socialiniai projektai ir, žinoma, vieningai įveiktas karantino laikotarpis. „Eurovaistinės“ metus papildė ir džiuginantys laimėjimai – įmonė tapo geriausiu darbdaviu ir tarptautinės šveicarų organizacijos pripažinta „Kliento draugu“.

„Šie metai padėjo dar kartą įsitikinti, kad mūsų vaistininkai yra tikri profesionalai, kurie net ir pasikeitus darbo sąlygoms per karantiną greitai prisitaikė ir klientams skyrė išskirtinį dėmesį. Esame dėkingi ir savo klientams, kurie sugrįžta į vaistines taip rodydami savo pasitikėjimą“, – sako I. Damulienė.

Vienu ryškiausių metų įvykių valdybos pirmininkė išskiria karantiną, šis laikotarpis buvo patirtis padėjusi susivienyti visai „Eurovaistinės“ komandai.

Vaistinių tinkle dirba 1347 darbuotojai, tarp jų – 578 vaistininkai, 323 farmakotechnikai.

10 faktų, kurių galbūt nežinojote apie „Eurovaistinę“:

  1. Komandoje – dvi vaistininkės, kurios tebedirba nuo pirmosios vaistinės atidarymo.

  2. Dažniausias vaistininkės vardas – Rasa, vyriškas – Andrius.

  3. EUROVAISTINĖJE galima įsigyti apie 500 privačių prekės ženklų produktų.

  4. Per savaitę nemokama linija informacijos specialistai pakonsultuoja 521 klientą.

  5. Mylimiausia klientų vaistine 2019 m. išrinkta EUROVAISTINĖ, esanti Rietave.

  6. Nuo 2020 m. pradžios iki  birželio žiniasklaidoje EUROVAISTINĖ buvo paminėta 1630 kartų arba kitaip – vidutiniškai 11 kartų per dieną.

  7. Šiais metais vaistinių tinklas pirmą kartą iniciavo lietuviškiausios vaistažolės rinkimus, nugalėtoja tapo vaistinė ramunė.

  8. EUROVAISTINĖJE dirba dvi vaistininkės, kurių vardai ir pavardės yra identiški.

  9. Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ esanti EUROVAISTINĖ 2019 m. išrinkta geriausia „Euroapothecos“ vaistine Baltijos šalyse. „Euroapotheca“ grupės rinkimai.

 10. Vaistinių tinklui tarptautinė šveicarų organizacija ICERTIAS suteikė prestižinį „Vartotojų draugas – nes Jūs mums rūpite“ („Customers' Friend – Because it's you we care about“) sertifikatą.