Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Automobilių dalinimąsi papildė prabangūs Genesis G80

2017 12 06

Tiesa, šie modeliai papildė ne Lietuvos, o Maskvoje veikiančios automobilio dalinimosi platformos CAR5 autoparką. Taip pat žadama, kad trumpam tokius automobilius bus galima išsinuomuoti Sankt Peterburge, Karsnodare ir Sočyje. Pirmąją partiją sudaro 30 automobilių, tačiau jų gali daugėti.

G80 yra tiesioginis Hyundai Genesis įpėdinys. Pirmą kartą visuomenei automobilis buvo pristatytas dar 2016 metais, Puasano automobilių parodoje.

 Cедан бизнес-класса получил агрессивный дизайн и спортивную подвеску Verslo klasės sedanas išsiskiria agresyvi išvaizda ir sportine pakaba Genesis Adaptive Control Suspension, leidžiančią keisti važiavimo režimus. Taip pat naujovė turi intelektualią visų ratų varančią sistemą HTRAC. G80 kėbulas pagamintas iš ypatingai tvirto plieno.

Į kaimyninę Rusija tiekiami automobiliai turi 2,0 l 245 AG benzininius variklius, nors atskirai galima užsisakyti ir versiją Ultimate su 3,3 l turbininiu V 6 tipo 370 A.G. ir 510 Nm sukimo momento agregatu, veikiančiu poroje su aštuonių pavarų APD.

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt