Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

General Motors praneša, kad Venesuela nacionalizavo jų gamyklą

Automobilių gamintojas General Motors išplatino pranešimą, kuriame apkaltino Venesuelos valdžią neteisėtu gamyklos, esančios šalies šiaurėje, užgrobimu. Įmonė jau pažadėjo savo teisių gynimui „imtis visų teisėtų priemonių“.

GM duomenimis, gamyklos valdymą, netikėtai, perėmė vyriausybės atstovai ir sustabdė visas vykdomas operacijas. Esant tokiai situacijai, GM teigimu, tolesnis darbas tampa nebeįmanomas. Taip pat, preliminaria informacija, iš gamyklos gamybinių aikštelių buvo išvaryti visi ten buvę automobiliai.

Amerikiečiai perspėja, kad gamyklos užgrobimas turės neigiamų pasekmių ne tik koncernui, bet ir 2 678 darbuotojams, 79 oficialiems atstovams ir visiems tiekėjams.

Venesuelos valdžia, kol kas, oficialiai komentuoti situaciją atsisako.

Beje, tai ne pirmas kartas, kai šios šalies valdžia „pasiima ką nori“. Taip jau buvo nutikę 2014 m., kai „laikinai“ buvo perimta kitų dviejų JAV įmonių gamyklų kontrolė.

Primename, kad Venesuela išgyvena jau trečiuosius ekonominės krizės metus. Pagal 2016 m. duomenis, šalies ekonomika smuko 18 proc., šalyje auga bedarbystė.

 

Paruošta pagal užsienio spaudą

Prim.lt