Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Groupe Renault“ tęsia autonominių automobilių technologijų vystymą suvienydami jėgas su „Oktal“

 

2017 07 13

Liepos 4 dieną, „Groupe Renault“ paskelbė įsigijantys 35 procentus naujai įsteigtos bendros įmonės „Autonomous Vehicle Simulation“ (AVS) akcijų. Ši bendrovė įsteigta kartu su dukterine „Sogeclair“, Prancūzijos kosmonautikos sektoriaus produktų ir simuliatorių sistemų kompanijos įsikūrusios Tulūzoje (Prancūzija), įmone „Oktal“. Toks sprendimas leis „Renault“ koncernui ir „Renault-Nissan“ aljansui toliau vykdyti autonominių automobilių bandymus virtualioje aplinkoje, panaudojant naujausias ir pažangiausias technologijas savivaldžių transporto priemonių plėtroje.

“Ši investija palaiko „Groupe Renault“ strategiją kurti ateities automobilius: varomus elektra, junglius ir savivaldžius. Jaučiamės pagerbti galėdami bendradarbiauti su „Oktal“ įsteigiant AVS ir tuo pačiu paremiant prancūziškas inovacijas. Tokia partnerystė padės mums paspartinti naujų paslaugų plėtrą bei dar labiau pagerinti mūsų Klientų patirtis“, – kalbėjo Gaspar Gascon, „Groupe Renault“ produktų kūrimo vykdantysis viceprezidentas.

Suformuota nauja partnerystė su AVS taip pat bus naudinga „Renault-Nissan“ aljansui, įsipareigojusiam iki 2020-ųjų pristatyti daugiau nei 10 automobilių su autonominio valdymo sistema.

Aljansas jau kurį laiką vykdo virtualius autonominių automobilių bandymus, naudodamiesi „Renault“ inžinierių išrasta ir sukurta bei kartu su „Oktal„ specialistais išplėtota „SCANeRTM“ vairavimo simuliatoriaus programine įranga.

“Kartu su „Renault“ investicijomis bei pagalba, mes ženkliai paspartinsime naujos „SCANeR Studio“ programinės įrangos tobulinimą ir naujų funkcijų įdiegimą, skirtą savivaldžių automobilių plėtrai”, – tikino Laurent Salanqueda, „OKTAL“ generalinis direktorius.

„Renault“ ir „Sogeclair“ investuoja į AVS

Sprendimas įsteigti bendrą įmonę „Autonomous Vehicle Simulation“ (AVS) yra dar vienas žingsnis į priekį tobulinant savivaldžių automobilių sistemas pasinaudojant virtualiais simuliatoriais. Bendrovės reikmėms bus prieinami „Sogeclair“ dukterinės įmonės „Oktal“ automobilių tyrimų ištekliai, kurie bus perkeliami į naująją įmonę.

Kartu su sparčiai išpopuliarėjusiomis pagalbinėmis vairavimo technologijomis ir savivaldėmis sistemomis, automobilių bandymai naudojant simuliatorius tapo strategiška automobilių pramonės plėtros priemone.

Automobilių bandymai ir simuliatoriai veikia ranka rankon su savivaldžių automobilių plėtra. Siekiant užtikrinti aukštą patikimumo lygį, bandomosios transporto priemonės privalo įveikti milžiniškus atstumus, o nuvažiuoti šimtus tūkstančių kilometrų normaliomis sąlygomis užtruktų ilgus metus. Simuliatoriai, suteikiantys galimybę virtualiems bandymams, padeda paspartinti procesą ir sutilpti į nustatytus bandymų laiko rėmus atliekant ilgalaikius automobilių patikimumo testus.

Tokia produktų ir paslaugų plėtra siekiama sustiprinti lyderiaujančią „SCANeR“ simuliatorių programinės įrangos poziciją pasaulinėje rinkoje.