Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Kaip nepersistengti apsiperkant

2017 12 13

Prieš didžiąsias metų šventes, kai parduotuves plūste užplūsta dovanų ir maisto šventiniam stalui pirkėjai, ekspertas dalinasi keliomis prekydėstos taisyklėmis, kurios padės efektyviau apsipirkti, palikti krepšelyje tik tai, kas reikalinga, mažiau sugaišti laiko  bei geriau suprasti, kokiais principais prekės dėstomos parduotuvėse.
Keli iš jų:

Lentynoje, akių lygyje - brangiausios prekės

Pasak ekspertų, žmonės, besižvalgydami parduotuvėse sau reikalingų prekių, pirmiausia žvelgia į lentyną, kuri yra jų akių lygyje ir kiek į dešinę. Todėl būtent čia pirkėjų laukia pačios populiariausios bei pelningiausios, taigi ir brangiausio savo segmente kainų lygio prekės. Tad, norintys populiarios prekės, ją ras greitai, o tiems, kurie siekia pataupyti, verta žvilgsnį kreipti į lentynos viršų ar apačią. Dėl patogumo: trilitris stiklainis bus apačioje, kad pirkėjui būtų saugiau jį išimti iš lentynos.

Eidami į parduotuvę, pasirenkite sąrašą

Parduotuvių valdytojai stengiasi privilioti pirkėjus, išskirdami vieną prekių kategoriją. Pavyzdžiui, daugiau vietos skiria ir išsiskiriančiai pateikia gardžiai kvepiančias bandeles ar šviežias lietuviškas daržovėms, pateikia gerų akcijų. Visa tai tam, kad pirkėjas susigundęs ypatingais pasiūlymais, nusipirktų keletą ir mažiau reikalingų prekių. Todėl pasiruošti reikalingų prekių sąrašą, prieš einant į parduotuvę – apsimoka!