Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Karantino iššūkiams įveikti PLANAS A: „Pigu.lt“ verslui siūlo lengvatines sąlygas pradėti e. prekybą

2020.12.08.

Didžiausia Baltijos šalyse elektroninės prekybos bendrovė „Pigu“ jungiasi prie paramos smulkiajam verslui iniciatyvos PLANAS A. Dėl pandemijos ir paskelbto karantino išaugus elektroninei prekybai, sustiprėjo ir konkurencija dėl klientų dėmesio. Taigi e. prekybos lyderis tiesia pagalbos ranką ir siūlo prekiauti Baltijos šalyse per „Pigu.lt“ prekybos centrą internete išskirtinėmis sąlygomis – pusmetį nemokant mėnesinio mokesčio.

Per karantiną dalis verslo susidūrė su sunkumais vykdyti fizinę prekybą, sumažėjo ir pirkėjų srautai – vartotojams išsigelbėjimu tapo apsipirkimas internete kuomet nereikia išeinant iš namų. Tačiau augant pirkėjų srautams virtualioje erdvėje, aštrėja konkurencija, skatinanti ieškoti priemonių, padėsiančių pritraukti klientų – vien individualios e. parduotuvės sukūrimas, anot ekspertų, norimų rezultatų neduoda. 

„Dar pernai pradėjome vystyti e. prekybos platformą, tačiau karantino metu pamatėme ypač didelį poreikį verslui prisijungti ir pradėti e. prekybą. Jei pradžioje kas mėnesį prisijungdavo po kelias dešimtis naujų pardavėjų, tai dabar – po kelis šimtus. Šiuo metu sutelkiame tiek žinomus prekių ženklus, tiek smulkiąsias įmones – jau daugiau nei 1400 verslų, kuriems suteikiame galimybę prekiauti mūsų prekybos centre internete trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje („Pigu.lt“), Latvijoje („220.lv”) ir Estijoje („Kaup24.ee“). Ir per metus kartu pasiekėme tikrai įspūdingo rezultato – pardavėjai prekių pardavė jau daugiau nei už 5 mln. eurų, ir kas mėnesį pardavimai tik auga“, – sako „Pigu.lt“ e. prekybos platformos vadovas Raimondas Žilėnas. 

Anot R. Žilėno, pandemija sparčiai keičia vartotojų įpročius. Patogus ir saugus apsipirkimas neišeinant iš namų tampa kasdieninės rutinos dalimi, todėl verslui gyvybiškai svarbu būti ten, kur jo klientas. „Atsižvelgiant į šias aplinkybes, džiaugiamės, kad prie PLANAS A jungiamės su paslauga, kuri šiandien yra viena aktualiausių smulkiajam verslui. Tikslas yra bendras visiems – padėti parduoti, vystyti ir auginti verslą. O pasinaudojus „Pigu.lt“ pasiūlymu ne tik nereikia investuoti, bet ir pusmetį galima prekiauti lengvatinėmis sąlygomis. Naujiems pardavėjams, užsiregistravusiems iki 2020 m. gruodžio 31 dienos, net pusę metų netaikysime mėnesio mokesčio, bus skaičiuojami tik komisinis ir logistikos mokesčiai“, – pabrėžia naujasis PLANAS A partneris „Pigu.lt“.

Tai ne vienintelis pasiūlymas smulkiosioms įmonėms, kurių prie Šiaulių banko inicijuoto smulkiojo verslo skatinimo projekto PLANAS A prisijungė jau beveik 1300. Partnerių ratas vis plečiasi, todėl ir pasiūlymų nuolat daugėja. 

„Džiaugiamės, kad pagalbos ranką nuo pandemijos nukentėjusioms smulkiosioms įmonėms tiesia jau beveik 50 projekto partnerių, tarp kurių tokie verslo lyderiai, kaip „Pigu.lt, „Tele2“, „Lietuvos paštas“, „Google Lietuva“, „Paysera“ ir kt., taip pat valdžios institucijos ir organizacijos – Ekonomikos ir inovacijų ministerija, INVEGA, „Versli Lietuva“, daugiau nei 10 Lietuvos savivaldybių. 

Smulkiosios įmonės sudaro 99,5 proc. visos Lietuvos ekonomikos, jos įdarbina beveik 72 proc. darbuotojų, todėl jų palaikymas ypač svarbus. Matome, kad vien iš valdžios gaunamos pagalbos labiausiai nuo pandemijos nukentėjusiam smulkiojo verslo sektoriui nepakanka. Todėl plečiame PLANAS A naudų paketą, buriame bendruomenę socialinėje medijoje. Kviečiame jungtis prie PLANAS A BENDRUOMENĖ Facebook grupės ir diskutuoti, gauti atsakymų bei naudingų patarimų iš geriausių savo srities žinovų“, – teigia PLANAS A inicijavusio Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorius Paulius Pocius.

Prisijungti prie PLANAS A iniciatyvos labai paprasta ir tai nieko nekainuoja – tereikia užpildyti registracijos anketą svetainėje www.planas-a.lt. Šioje svetainėje talpinama informacija apie projekto partnerių pasiūlymus ir naudas, kuriomis galės pasinaudoti iniciatyvoje dalyvaujantys smulkieji verslai. Taip pat virtualus įmonių žemėlapis, leidžiantis vartotojams rasti šalia esančius smulkiuosius verslus visoje Lietuvoje.