Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Naujojo, išmaniojo Volkswagen Golf pristatymas

Prabėgusį penktadienį iškart dviejuose sostinėje esančiuose Volkswagen salonuose žurnalistams ir visuomenei buvo pristatytas naujasis VW Golf, kurį trumpai būtų galima apibūdinti kaip „išmanųjį automobilį“.

Taip, laikai, kai išmanūs buvo tik kompiuteriai ar telefonai, jau praeitis. Prasideda išmaniųjų automobilių, turinčių daugybę vairuotojui gyvenimą palengvinančių sistemų, era.

Kai kurias iš naujojo modelio turimų sistemų esame matę Premium segemnto modeliuose, tačiau, kad jas visas turėtų biudžetinis automobilis – naujovė.

VW Golf gavo „Blind spot“ sistemą, padedančią pajudėti iš stovėjimo vietos, „Park assist“ pagalbininką, juostas stebinčią sistemą „Lane assist“, automatinį atstumo iki kitos transporto priemonės reguliavimą ACC, aplinką stebinčią „Front assist“, gyvenimą spūstyse palengvinančią sistemą, keleivių apsaugos sistemą „Pre-crash“, pėsčiuosius atpažįstančią avarinio stabdymo sistemą, automatinį tolimųjų šviesų reguliavimą, avarinio sustojimo sistemą „Emergency assist“, automatinio stabdymo po susidūrimo sistemą „Multi collision brake“, jau puikiai pažįstama galinio vaizdo kamerą bei manevravimo su priekaba sistemą „Trailer assist“.

Pastarosios galbūt ir neteks išbandyti, tačiau viskas kitas, kai tik pasitaikys galimybė, planuojame išmėginti praktiškai. Laukite naujienų.

 

Prim.lt