Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Nuo balandžio 22 d. sostinėje keisis 32 autobuso maršrutas

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo šeštadienio, 2017 m. balandžio 22 d., keisis 32–ojo autobusų maršruto Žvėrynas–Zujūnai–Gineitiškės–Pašilaičiai  trasa. Šio maršruto trasa keičiama, nes praėjusią savaitę Pilaitėje atidaryta nauja V. Pociūno g., sujungusi Pilaitės pr. su Sidaronių ir Mozūriškių g.

Nuo šeštadienio 32-ojo maršruto autobusai, važiuodami į Žvėryną, važiuos V. Pociūno g., ir naujai atidarytoje sankryžoje suks į kairę, o toliau važiuos įprasta trasa. Autobusai, važiuodami link Pašilaičių, suks į V. Pociūno g. ir važiuos įprasta trasa. Autobusai, važiuodami Sidaronių g., papildomai sustos naujai įrengtoje Kryžkelės stotelėje.

 

Pokyčiai numatomi ir 30–ojo, 54–ojo, 63–ojo, 75–ojo bei 102N–ojo autobusų maršrutų trasose. Užbaigus V. Pociūno g. – Pilaitės pr. sankryžos rekonstrukcijos darbus ir atidarius naująją sankryžą bei įrengus tinkamą viešojo transporto stotelių infrastruktūrą, Pilaitės stotelė (abiem kryptimis) perkeliama arčiau naujosios sankryžos. Taip bus užtikrinama, kad stotelės bus pasiekiamos saugiai. Pilaitės stotelėje link Pilaitės įprastai sustos 30–ojo, 54–ojo, 63–ojo, 75–ojo ir 102N–ojo maršrutų autobusai. Tuo tarpu Pilaitės stotelėje centro kryptimi sustos ir 32–ojo maršruto autobusai.

 

Nauji maršrutų tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti nuo šiandien, o viešojo transporto stotelėse atnaujinti tvarkaraščiai bus skelbiami nuo balandžio 21 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje http://www.vilniustransport.lt, „Susisiekimo paslaugų“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ ir darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.