Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Parkavimas stovėjimo aikštelėse Gedimino pr. 9A ir Tilto g. 14. brangs

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, jog nuo šių metų vasario 1 d. keičiasi automobilių statymo įkainiai įmonės eksploatuojamose automobilių stovėjimo aikštelėse Gedimino pr. 9A ir Tilto g. 14. Pokyčiai įgyvendinami atsižvelgiant į išaugusį stovėjimo aikštelių užimtumą, kai jis dienos metu yra 80 proc. visų vietų ar daugiau ir sulaukus Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo.

„Pastebima, kad tam tikromis piko valandomis aikštelės būna visiškai užimtos ir nėra laisvų vietų naujai atvykstantiems vairuotojams. Įmonės specialistai sulaukia nusiskundimų iš vairuotojų, jog darosi vis sudėtingiau surasti laisvą stovėjimo vietą. Pastaruoju metu yra pasiekta numatyta aikštelių užimtumo riba, todėl buvo būtina peržiūrėti iki šiol galiojusius automobilių statymo įkainius ir juos pakeisti“, – teigia SĮ „Susisiekimo paslaugos“ L.e.p. Automobilių stovėjimo priežiūros departamento vadovas Igoris Semionovas.

Nuo 2014 m. lapkričio 1 d. iki šiol automobilių vairuotojai SĮ „Susisiekimo paslaugos“ eksploatuojamose aikštelėse Gedimino pr. 9A ir Tilto g. 14 už automobilio statymo valandą mokėdavo 1 €. Įvertinus pastarųjų mėnesių aikštelių užimtumą, nuo 2017 m. vasario 1 d. keičiamas trumpalaikio automobilių stovėjimo valandinis įkainis – nuo 1 € į 1,2 €. Taip pat keičiami ir ilgalaikio – mėnesio ir ilgesnės trukmės – automobilių statymo įkainiai.

Su ilgalaikio stovėjimo įmonės eksploatuojamose aikštelėse įkainiais susipažinti galima čia: https://www.parking.lt/lt/news/view/?id=264.

Požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje Gedimino pr. 9A yra 262 stovėjimo vietos, daugiaaukštėje automobilių stovėjimo aikštelėje Tilto g. 14 yra 112 stovėjimo vietų.