Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Renault ir LEGO suvienijo bendrą aistrą lenktynėms

2017 12 04

„Renault Sport“ „F-1“ komanda ir danų žaislų kompanija „LEGO®“ bendradarbiauja bei suvienija savo aistrą automobilių sportui paminėdami 40-ąsias „Renault“ dalyvavimo „Formulėje-1“ metines.

Nuo lapkričio 30 dienos visi paryžiečiai, turistai ir „Formulės-1“ bei „Lego“ gerbėjai turi galimybę išvysti realaus dydžio vienvietį išskirtinai iš plastikinių „Lego“ kaladėlių  pagamintą „R.S. 17“ bolido modelį, „L’Atelier Renault“ studijoje, kurioje be šios ekspozicijos vyksta specialūs užsiėmimai vaikams ir suaugusiems lankytojams. 

„Renault Sport“ komandą ir „Lego“ vienija gebėjimas suburti didžiules įvairaus amžiaus gerbėjų bendruomenes. Bendradarbiaudamas su „Lego“ kompanija, demonstruojančia neblėstantį kūrybiškumą, prancūzų automobilių gamintojas „Renault“ novatoriškai švenčia 40-ies metų „Formulėje-1“ sukaktuves, minėdamas pergalėmis pažymėtą istoriją.

 

Patrice Baheux, „L’Atelier Renault“ generalinis direktorius, kalbėjo:

„Daugybei žmonių „Formulė-1“ yra svajonių pasaulis, kurį gali pamatyti tik per televizorių ekranus.  „Renault Sport“ komandos motto yra „neįmanoma paversti įmanoma“ ir juo vadovaujamės visose srityse. „Lego“, visame pasaulyje puikiai žinomas prekės ženklas, mums suteikė galimybę atverti vartus į išskirtinį ir stulbinantį „F-1“ pasaulį mūsų tarptautinėje parodų erdvėje „L’Atelier Renault“, kur aistra automobiliams įgyja tikrą pavidalą, kur kūrybiškumas jungiasi su pramogomis. Neapsakomai didžiuojamės rezultatu!“.

 

Realaus dydžio „Renault R.S.17“, sukurtas iš „Lego“ kaladėlių

„L’Atelier Renault“ centre demonstruojamas „F-1“ bolido „R.S.17“ modelis – 5,40 m ilgio, realaus dydžio sportinio automobilio versija, surinkta iš žymiojo konstruktoriaus „Lego“ kaladėlių. Unikalus ir išskirtinis, iš 600 tūkst. plastikinių kaladėlių pastatytas  „R.S. 17“ modelis, kurio gamyba truko daugiau nei tris savaites, atskleidžia abiejų kompanijų išradingumą ir kūrybiškumą bei neabejotinai taps pagrindiniu traukos centru renginio metu. „R.S. 17“ kopija turi ir keletą tikro bolido detalių: padangas, sėdynę ir vairą, lankytojai kviečiami pasėdėti šiame iš „Lego“ kaladėlių sukonstruotame modelyje bei įsiamžinti už jo vairo.