Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Sostinės savivaldybė jungiasi prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“

Vilniaus miesto savivaldybė šįmet ir vėl jungiasi prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“ – po savaitės, kovo 25 d. 20.30 val. vienai valandai išjungs Katedros aikštės, Vrublevskio g., Šventaragio g., Arkikatedros, Rotušės, Seimo rūmų, M. Mažvydo bibliotekos ir Trijų Kryžių paminklo apšvietimą.

Jau prasidėjo  Žemės dienai paminėti renginiai -  prie savivaldybės, Europos aikštėje miesto meras iškėlė Žemės vėliavą. Darželinukai kartu su pradinukais parodė teminę inscenizaciją, skirtą parodyti, kokia reikalinga ir reikšminga žemė yra ateities kartoms.
 

Kitą antradienį, kovo 21 d., Vilniaus miesto savivaldybėje vyks konferencija  – „Visuomenės aplinkosauginio ugdymo įžvalgos“, o kovo 23 d. – seminaras pedagogams „Žaliosios edukacinės erdvės – įvairovė ir darna“.


Sostinės ugdymo įstaigose taip pat vyks Žemės dienos minėjimai, šiai datai skirtos pamokos. Kai kurių įstaigų mokiniai ir pedagogai įsijungė į renginį „Šokis Žemei“, kurio generalinis globėjas yra asociacija „Gyvoji planeta“.

Pasak organizatorės Onos Motiejūnaitės, ši diena yra svarbi tuom, kad atkreipiamas dėmesys į mūsų visų namus - Žemę, pabrėžiama, jog būtina ja rūpintis, saugoti bei tausoti.