Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Švęskime Kovo 11-ąją ištardami Šimtmečio Ačiū Laisvės kovotojams

2018.03.08.

Kovo 11-osios keliu einame jau 28 metus. Tame kelyje turėjome išmėginimų, turėjome aukų, turėjome pergalių. Turėjome sėkmių ir nesėkmių, turėjome pakilimų ir įdubimų, sunkumus įveikėme ir mokydamiesi iš savo klaidų.

Artėjant Kovo 11-ąjai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai svarbu prisiminti ir tuos, kurie kovojo už mūsų Laisvę, išsaugojo viltį tūkstančiams, kad bus atkurta Lietuvos nepriklausomybė ir padėkoti jiems.

Partizanai, Laisvės kovų dalyviai buvo vieni iš tų, kurių nepalaužiama kova suteikė viltį ir padėjo tvirtus pamatus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui. Partizano Juozo Jakavonio-Tigro Laisvės kovos istorija puikiai atspindi tą drąsą ir ryžtą, vidinį apsisprendimą kovoti už mūsų visų laisvę.

Kovo 11-ąją švenčiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kviečiame prisiminti Laisvės kovų dalyvius ir įamžinant jų atminimą, ištariant Šimtmečio „Ačiū“. Savo padėką galima išreikšti užsukus į www.aciuatvirukas.lt

Parašyti padėkos atvirukai Laisvės kovotojams bus matomi Šimtmečio varpe Katedros aikštėje Vilniuje.

Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta kampanija „Ačiū“ – vienas iš kertinių šimtmečio minėjimo programos projektų, kuris kviečiame visus rašyti, dėkoti, siųsti atvirukus, taip šiuo gražiu ir paprastu veiksmu padėkoti visiems, kurie savo darbais prisidėjo prie Lietuvos ir kiekvieno iš mūsų kelio į sėkmę.