Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Vilniuje vyks vienintelė Lietuvoje verslo dovanų konferencija-paroda – „Christmas2Business“

2019.10.07.

Jau šią savaitę, spalio 8-9 dienomis, Vilniaus Rotušėje, vyks verslo segmentui skirta šventinių dovanų konferencija-paroda – „Christmas2Business“. Jos metu svečiai galės sužinoti naujausias Kalėdinio dekoro ir verslo dovanų tendencijas, išgirsti naudingų renginių organizavimo patarimų bei atrasti unikalių sprendimų. Renginys aktualus įvairių lygių įmonių vadovams, marketingo specialistams, vadybininkams, administratoriams ir kitiems darbuotojams, kurie prisideda kuriant šventinio laikotarpio nuotaiką.

Ketvirtus metus vykstanti konferencija-paroda šįmet lankytojus pasitiks šūkiu – „Neleisk dovanai dulkėti“. Tokiu raginimu siekiama paskatinti rinktis praktiškas, ekologiškas, rankų darbo dovanas, kurios būtų ne tik estetiškai įpakuotos, bet ir suteiktų asmeniškumo, individualumo pojūtį.

Renginio organizatorė – Edita Ramanauskaitė, juokauja: – „Žiema būna gerai, žiema būna Kalėdos. Bet kad būtų tikrai gerai ir kad Kalėdos tikrai būtų, reikia padirbėti iš peties ir iš anksto. Todėl kviečiu apsilankyti mūsų parodoje, išklausyti informatyvių pranešimų, pasisemti idėjų, sudalyvauti kontaktų vakare bei kūrybinėse dirbtuvėlėse, o gal jau net ir pasinaudoti dovanų pakavimo paslauga“.

Viena iš būsimos konferencijos pranešėjų, Odeta Plakienė, teigia visada itin laukianti verslo Kalėdų. Labiausiai dėl to, kad jos ateina gerokai anksčiau, nei kalendorinės. „Kai ypatingomis progomis renkamos dovanos svarbiausiam klientui, patikimiausiam tiekėjui bei ilgamečiam darbuotojui, ypač aktualu tampa išsiskirti, palikti gerą įspūdį bei sustiprinti ilgalaikius santykius “ – sako Odeta Plakienė.

„Christmas2Business“ parodos metu svečiai galės įsigyti ir iškirtinės, šventinės atributikos. Kaip, kad profesionalių džiazo atlikėjų „The Ditties“ preciziškai atliktų auksinių ketvirtojo dešimtmečio džiazo kūrinių įamžintų vinilinėje plokštelėje. Arba įmantriųjų „Promoaroma“ kvapiklių namams, kurie akimirksniu paskleis patalpose šventinį aromatą. 

Vienintelė Lietuvoje tokio pobūdžio konferencija-paroda suteikia įmonėms galimybę pristatyti save, savo veiklą, naujus produktus, paslaugas, akcijas ar specialius pasiūlymus. Tiesioginių pardavimų pagalba tiek renginio svečiai, tiek dalyviai turi unikalią progą užmegzti verslo santykius su potencialiais partneriais, priimti išankstinius užsakymus, rezervacijas. „Christmas2Business“ – renginys, kuris leidžia atlikti analizę pristatant rinkai produktą, siekiant sužinoti ar jis atitinka klientų lūkesčius bei poreikius.