Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Vlada Musvydaitė pristatė naujo formato renginį

2018.05.29.

Naujos virtualios trasos „Pažink Anykščius eidamas!“ pristatymas saulėtą savaitgalio dieną į Anykščius pritraukė kelis šimtus renginio dalyvių. „Tai yra kitoks mūsų renginio formatas, norime, kad šia trasa būtų vaikščiojama visą laiką. Siekiame suskaičiuoti, kiek žmonių per vasarą praeis naująja virtualia trasa,“ – pasakoja renginio organizatorė, sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė.

Virtuali trasa sukurta bendradarbiaujant su Anykščių rajono savivaldybe ir VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centru. Jos ilgis yra apie 14 000 žingsnių, arba, 10 km. Renginio metu kartu su visais dalyviais ėjusi organizatorė džiaugiasi, kad patyrė daug naujų emocijų ir pirmą kartą žygiavo su gido ausinėmis.

Ji pabrėžia, kad mobilioje programėlėje  „#walk15” esančioje virtualioje trasoje nežinomų faktų gali rasti ir anykštėnai. Be to, tiek vaikams, tiek suaugusiems, smagu užlipti į kalvos „Laimės žiburys“ viršūnę ir, sugalvojus norą, prisiliesti prie paminklo. Legenda skelbia, kad grįžus namo, jis išsipildys.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka teigia, kad miestui reikia tokių renginių, kurie pritrauktų kuo daugiau žmonių: „Norime, kad žmonės pamatytų mūsų apylinkes, sudalyvautų ir grįžtų kitą kartą.“

Anot V. Musvydaitės, ji renginio dalyvius stengėsi išmokyti, kaip naudotis virtualia trasa: „Per pristatymo renginius, mes neuždarome eismo, nes mokome, kaip naudotis programėle ir eiti trasa kasdien. Tai paprasta – tereikia įsijungti „#walk15“ ir pasirinkti trasos pavadinimą („Pažink Anykščius eidamas!“).“

Eidami dalyviai ne tik pažino miestą, bet ir už nueitus 5 000 žingsnių gavo morkų. V. Musvydaitė pasakoja kad ši žingsnių akcija visiems labai patiko: „Buvo smagu matyti besišypsančius žmonių veidus, kai jie rinkosi sveiką užkandį. Šimtus morkų dalyviams paruošė ir išdalino restoranas „Mandri puodai“.“

Į virtualios trasos pristatymo renginį kartu su savo ir draugų šeimomis atvykusi Jolita Adomavičienė pasakoja, kad stengiasi nepraleisti ėjimą, fizinį aktyvumą skatinančių renginių. „Anksčiau eidavome kartu su šunimis. Šį kartą draugų vaikai pasiėmė bengalų veislės katiną. Trasa puikiai sudaryta, buvo paprasta eiti naudojantis žemėlapiu,“ – pasakoja moteris. Renginyje kartu su visais dalyviais ėjusiam katinui buvo pagamintas vardinis numeris, taip pat jis buvo apdovanotas medaliu ir susilaukė daug dėmesio.

Visi anykštėnai ir miesto svečiai kviečiami ir toliau eiti virtualia trasa „Pažink Anykščius eidamas!“, grožėtis miesto panorama, gamta, žymiais objektais. „Leiskite gidu pabūti „#walk15“ mobiliajai programėlei,“ – kviečia virtualių trasų kūrėjai.