Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Apsaugos sistemos prieš atvirą vagystę

Sistema „PULSAR-12“ saugi todėl, kad variklis nebus užblokuotas netikėtai apie tai įspės garsinis ir šviesos signalas.
Kontaktiniai duomenys
Žirmūnų g. 54B
09100 Vilnius
tel.: +370 5 2751628
faks.: +370 5 2751628
mob.: +370 612 65422
Nuotraukos
Aprašymas
1. Dinaminis (nepasikartojantis) kodas.
2. Imobilaizerio programos konfigūracijos keitimas.
3. Galimybė įjungti “Anti-CarJack” funkciją.
4. Perspėjimas vairuotojui prieš variklio blokavimo momentą.
5. Imobilaizerio būsenos šviesos ir garso indikacija.
6. Pultelio maitinimošaltinio kontrolė ir indikacija.
7. Pultelių programavimas (iki 4 pultelių) .
8. Avarinis išjungimas (surinkus PIN kodą).
9. PIN kodo keitimas vartotojo pageidavimu. 

Blokatorius „PULSAR-12“ yra automobilio imobilaizeris, blokuojantis variklį ir labai efektyviai ir sėkmingai naudojama priemonė, kai Jūsų automobilis bandomas nuvaryti ar atimti atviros vagystės būdu. Sistema „PULSAR-12“ nepastebimai pašaliniai akiai, patikrina, ar Jūs esate automobilyje ir veikia nuotoliniu būdu radijo bangomis.

Sistema „PULSAR-12“  saugi todėl, kad variklis nebus užblokuotas netikėtai  apie tai įspės garsinis ir šviesos signalas.

Įjungiant ir išjungiant „PULSAR-12“ Jums niekada nereikės nieko nuspausti, prijungti ar surikti kodo, tiesiog reikia turėti pultelį kišenėje ar kitoje Jūsų drabužiuose numatytoje slaptoje vietoje. Pultelis kas 2,3 sek. spinduliuoja besikeičiantį, originalų, nesikartojantį radijo kodą 433,92 MHz dažniu, kurio kombinacijų skaičius yra apie 280 trilijonų. Pultelio veikimo atstumas – lengvojo automobilio salonas ir arti automobilio, jei „PULSAR-12“ sumontuotas laikantis montavimo nurodymų.

Automobilinis blokatorius „PULSAR-12“ skirtas blokuoti automobilio elektrines ir elektronines grandines bandant pavogti automobilį. „PULSAR-12“ naudojamas automobiliuose, kurių 12 V maitinimo įtampos akumuliatorius prijungtas neigimu polium prie automobilio korpuso.

Pultelis įdėtas į korpusą išlietą iš pusiau permatomo plastiko, todėl matomas šviesos diodo sumirksėjimas, kai siunčiamas pasikartojantis signalas. Blokatorius komplektuojamas su 2-m siųstuvėliais, tačiau pririšti galima iki 4-rių ( užprogramavimo tvarka  išdėstyta 31-os komandos aprašyme).

Pultelio maitinimui naudojami CR2032 elementai, kuriuos reikia keisti kas 6 mėn. Patikrinti elementą galima galima jį išėmus ir vėl įdėjus jį pultelio baterijos lizdą. Jeigu pultelio  šviesos diodas sumirksėjo tankiai -  tai elementas geras, jeigu retai – elementą reikia pakeisti. Taip pat elementą reikia pakeisti, jeigu atidarant automobilio dureles pasigirsta 4 trumpi sistemos „PULSAR-12“ zumerio signalai.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Automobilių apsaugos sistemos, signalizacija automobiliui
Sistema „PULSAR-12“ saugi todėl, kad variklis nebus užblokuotas netikėtai apie tai įspės garsinis ir šviesos signalas.