Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai DIRECT HIT (Antistresinis kompleksas)

"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Antistresinis kompleksas
Streso įveikimas

PASSILAT

Šis produktas buvo sukurtas, siekiant pašalinti organizmą žalojančias padidėjusio streso pasekmes. Kuriant panaudoti augalinės kilmės natūralūs produktai, kaip ir visuose kituose mūsų kompanijos siūlomuose produktuose. Rausvažiedė pasiflora pagal liaudies tradicijas nuo seno naudojama kaip natūrali priemonė nuotaikai pagerinti. Naujausi tyrimai parodė, kad šis efektas pasiekiamas dėl to, kad šiame augale esančios medžiagos padidina seratonino kiekį nervų sistemos audiniuose. Stipriausiai išreikštos šio augalo sedatyvinės savybės. Štai kodėl rausvažiedė pasiflora yra veiksminga, natūrali atpalaiduojamoji priemonė. Ji naudojama, esant miego sutrikimams, per dideliam nervingumui, padeda, esant priešmenstruaciniam sindromui ir menopauzės laikotarpiu. Vienapiestė gudobelė. Biologiškai aktyvios medžiagos, esančios gudobelės vaisiuose, normalizuoja širdies ritmą, pagerina kraujo apytaką, padeda sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, mažina arterinį kraujo spaudimą, veikia kaip diuretikas (šlapimą varanti priemonė). Vaistinio valerijono savybės visiems yra gerai žinomos. Jis pasižymi sedatyviniu, atpalaiduojančiu, arterinį kraujo spaudimą mažinančiu poveikiu, - tai dar toli gražu ne visas vaistinio valerijono šaknies savybių sąrašas. Ypatingai vertinga jo savybė - pagerinti miego kokybę, išvengiant rytinio mieguistumo. Be augalinių medžiagų komplekso, į preparato "Passilat" sudėtį įeina B grupės vitaminai - B1, B6, B12, - kuriuos būtina vartoti visus kartu, norint maksimaliai pasinaudoti jų teigiamu poveikiu. Produktas Passilat gali būti rekomenduojamas vyresnio amžiaus žmonėms, kaip bendrai organizmą sustiprinanti priemonė, turinti švelnų raminamąjį poveikį, reguliuojanti kraujotakos sistemos bei širdies darbą, taip pat rekomenduotinas moterims menopauzės laikotarpiu.

Sudėtis  1 kapsulėje
Rausvažiedė pasiflora 200 mg
Gudobelė 50 mg
Vaistinis valerijonas 50 mg
Vitaminas B1 0.4 mg
Vitaminas B6 0.4 mg
Vitaminas B12 0.4 µg

 

MISTIK


Žinome, kad miego sutrikimai gali būti labai įvairaus pobūdžio. Vieni ilgai negali užmigti, kiti užmiega greitai, tačiau miegas yra nepilnavertis, dar kiti užmiega greitai ir miega labai kietai, tačiau staiga prabunda vidury nakties ir jau nebegali užmigti iki ryto. Vienas iš mėgstamiausių mūsų užsiėmimų - miegas - iš tikrųjų yra labai sudėtingas fiziologinis procesas, kurio atsiradimo ir reguliavimo mechanizmas dar nėra iki galo ištirtas. Nežiūrint visų bandymų, kurių tikslas - suprasti, kas iš tikrųjų yra miegas, kokia pagrindinė jo paskirtis mūsų gyvenime ir kokie procesai vyksta miego metu, miegas ir toliau išlieka vienu iš pačių paslaptingiausių fiziologinių fenomenų. Tačiau jo įsisąmoninimas neatneša palengvėjimo žmogui, kuris vienokio ar kitokio pobūdžio miego sutrikimų. Palyginus lengvai ir be didesnių nuostolių sveikatai galėtume nevalgyti dvi-tris paras, tačiau pabandykite tiek laiko nemiegoti! Nemiga, kaip vienas iš dažniausiai pasitaikančių padidėjusio streso simptomų, yra nuo seno žinoma žmonėms, todėl visą laiką mėginama surasti nekenksmingą ir veiksmingą priemonę, kad galėtume ją įveikti. Geltonžiedės ešolcijos (Kalifornijos aguonos) žiedai - pagal liaudiškas tradicijas - buvo naudojami, kaip stipri raminamoji ir migdomoji priemonė. Mažalapės liepos žiedai (liepžiedžiai) taip pat yra visuotinai žinoma raminamoji priemonė, kuri papildomai turi šildančiųjų savybių ir palengvina atsikosėjimą. Vaistinis skaistenis yra vienas iš populiariausių augalų dėl to, kad auga didelėse teritorijose ir yra visiems lengvai prieinamas. Nuo seno žinomos jo raminamosios savybės. Šiame preparate papildomai yra optimalus B grupės vitaminų santykis, t.y., B1, B6, B12. Šio produkto vartojimas Jums padės atsikratyti įkyrios ir varginančios palydovės, kurią vadiname nemiga.

Sudėtis  1 kapsulėje
Geltonžiedės ešolcijos žiedai
135 mg
Mažalapės liepos žiedai 50 mg
Vaistinis skaistenis 50 mg
Vitaminas B1 0.4 mg
Vitaminas B6 0.4 mg
Vitaminas B12 0.4 µg


HIPER


Dažniausiai pirmuoju mums nerimą keliančiu simptomu būna keistas abejingumo jausmas, nerimas, beviltiškumas bei bejėgiškumas iškilusių sunkumų akivaizdoje, atsirandantis lyg ir be jokių suprantamų priežasčių. Mūsų artimiesiems kelia nuostabą tai, kad mūsų nebedomina net ir patys mėgiamiausi užsiėmimai, kad ieškome vienatvės ir tylos. Mums gali sukelti liūdesį bet kokia smulkmena - blogas oras arba laiku neatvažiavusi miesto visuomeninio transporto priemonė. Ši problema atsirado ne dabar ir ne vakar, o liaudies tradicijos žino daugybę būdų, kaip padėti sau ir kitiems tokioje situacijoje, pasinaudojant unikaliomis augalų savybėmis. Vienas iš tokių augalų yra paprastoji jonažolė. Vienos iš savo sudėtinių dalių (hipericino) dėka, paprastoji jonažolė gali padėti sureguliuoti seratonino lygį centrinėje nervų sistemoje. Dėl to jonažolę galima laikyti augaline priemone, galinčia "pagerinti savijautą" ir naudoti, esant polinkiui į neurozę. Vienapiestė gudobelė pasižymi dideliu sedatyviniu (raminančiuoju) poveikiu, o taip pat normalizuoja širdies ritmą, pagerina kraujo apytaką, padeda širdies raumeniui geriau įsisavinti deguonį ir sumažina arterinį kraujo spaudimą. Juosvasis akenis taip pat turi sedatyvinių ir atpalaiduojančių savybių. Nuo seno jis naudojamas kaip pagalbinė priemonė, esant padidėjusiam nervingumui ir skausmingoms menstruacijoms. Augalų, įeinančių į maisto papildo Hiper sudėtį, biologiškai aktyvių medžiagų savybių kompleksas yra nepakeičiamas, esant bendro pervargimo būsenai, tačiau, be minėto augalinio komplekso, šis produktas dar praturtintas vitaminu C, taip pat į jo sudėtį įeina B grupės vitaminai ir magnis.

Sudėtis  1 kapsulėje
Paprastoji jonažolė 100 mg
Vienapiestė gudobelė 50 mg
Juosvasis akenis 50 mg
Magnis 37.5 mg
Vitaminas C 10 mg
Vitaminas B1 0.2 mg
Vitaminas B6 0.2 mg
Vitaminas B12 0.2 µg

 

 

REVIEN


Tokie stresiniai faktoriai kaip triukšmas, skubėjimas, per didelis darbo krūvis, problemos, nervinimasis labai apsunkina organizmą. Visa tai turi neigiamos įtakos nervų sistemai, kuri reguliuoja kvėpavimą, širdies darbą, kraujo spaudimą, virškinimo bei miego procesus. Dažnai atsiranda galvos skausmai, skrandžio ir širdies darbo sutrikimai, nervingumas. Atrodytų, net toks paprastas negalavimas - miego sutrikimas - gali išaugti į rimtą problemą, kurią reikia spręsti ryžtingai. Kaip žinome, geriau iš anksto užkirsti kelią problemoms, negu vėliau su jomis kovoti. Todėl siūlome Jums biologiškai aktyvų maisto papildą Revien. Paprastojo apynio žiedynai (spurgai) pasižymi raminamuoju, spazmus atpalaiduojančiu, skausmą mažinančiu poveikiu. Jie naudojami, esant nemigai ir neurastenijai. Juosvasis akenis taip pat turi raminamąjį, jautrumą mažinantį ir spazmus šalinantį poveikį. Selenas apsaugo ląstelės sieneles nuo deguonies laisvųjų radikalų, sustiprina antioksidacinį vitamino E poveikį, kuris yra būtinas daugelio baltymų, liposacharidų ir fermentų sintezei, iš jų ir skydliaukės hormonams, kurių sudėtyje yra jodo, saugo organizmą nuo sunkiųjų metalų ir kitų toksiškų elementų, kuriais užteršta mūsų aplinka, ypatingai pramoniniuose rajonuose. Kininis ženšenis - nepakeičiamas adaptogenas bei labai efektyvi tonizuojanti ir organizmą stiprinanti priemonė, jis padeda padidinti fizinį ir protinį pajėgumą, pašalinti nuovargį, pagerinti smegenų kraujo apytaką ir geriau aprūpinti deguonimi, padidina organizmo atsparumą bei ištvermingumą.

Sudėtis 1 kapsulėje
Paprastojo apynio spurgos 70 mg
Ženšenio šaknis 50 mg
Juodojo akenio žiedai 50 mg
Cinkas 5.75 mg
Selenas 20 µg
Geležis 2.4 mg
Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.