Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai DIRECT HIT (Atkuriamasis kompleksas)

"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Atkuriamasis kompleksas
Organizmo regeneracija po įtempto protinio ir fizinio darbo, ištvermingumo pagerinimas

MEGA


Organizmo atsparumo stiprinimas. Į biologiškai aktyvaus maisto papildo "Mega" sudėtį įeina medžiagos, kurios užtikrina papildomą organizmui reikalingų polinesočiųjų riebalų rūgščių kiekį. Į nakvišos aliejaus sudėtį įeina linoleno rūgštis ir gama-linolas iš omega-6 grupės, o žuvų taukuose randama eikozapentaninė ir dokozaheksaninė rūgštis iš omega-3 grupės. Į "Mega" sudėtį taip pat įeina vitaminas E - antioksidantas, kuris stabilizuoja ląstelės membranos struktūrą, pristabdo lipidų peroksidinio oksidavimosi procesus ir užkerta kelią polinesočiųjų riebalų rūgščių oksidavimosi reakcijoms. Tikra sveikos mitybos paslaptis yra ta, kad organizmą būtina aprūpinti visomis reikalingomis maisto medžiagomis.

BEESK


Atkuria energetinį statusą. Pratęsia darbingumo laikotarpį asmenims, dirbantiems sunkų fizinį ir protinį darbą. Pašalina mieguistumą. Pagerina regėjimą. Stimuliuoja imuninę sistemą. Bičių pienelis maitina ląsteles, padeda įveikti nuovargį ir stresą, stimuliuoja regeneracinius procesus. Bičių pikis stiprina apsaugines ir atkuriamąsias organizmo jėgas. Hipertonikams nevartoti.

 

CUPERS NEO


Normalizuoja kepenų funkcijas, šlapimo išsiskyrimą bei virškinimą.
Palaiko organizmo virškinimo sistemą. Pagerina kepenų ir inkstų veiklą. Veiksmingas silpstant imunitetui. Būdingas hepatoprotekcinis poveikis: mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir trigliceridų lygį. Nukenksmina toksinus. Vartojamas sutrikus kepenų, inkstų funkcijoms, sergant skrandžio ir žarnyno ligomis, kurias sukelia uždegimai.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Gyvenimas su apsauga!
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.