Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai DIRECT HIT (Atkuriamasis kompleksas)

"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Atkuriamasis kompleksas
Organizmo regeneracija po įtempto protinio ir fizinio darbo, ištvermingumo pagerinimas

Project V "M" (Mega) Širdis ir smegenys


Produktas M yra unikalių polinesočiųjų riebalų rūgščių (PUFA) frakcijų, reikalingų normaliam visų organų ir sistemų, visų pirma širdies, kraujagyslių, smegenų ir odos, funkcionavimui. PUFA turi unikalią savybę pagerinti ląstelių struktūrą ir išlaikyti ląstelių vientisumą. Taigi ląstelių gyvenimas pailgėja, o senėjimo procesas sulėtėja.

SAVYBĖS

· Neleidžia sunaikinti smegenų neuronų.
· Lėtina senėjimo procesą.
· Stabdo širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi.
· Normalizuoja kraujo spaudimą.
· Stiprina intelektą.

Omega 3

Omega-3 rūgštys paspartina energijos antplūdį, kad greičiau perduotų impulsus (signalus iš neurono į neuroną), o tai leidžia padidinti sugebėjimą suvokti ir įsiminti informaciją. Omega-3 dėka smegenys pradeda veikti efektyviau bet kuriame amžiuje.

Omega-3 rūgštys „valo“ kraujagyslių sieneles nuo „blogojo“ cholesterolio pertekliaus, neleidžia susidaryti „cholesterolio plokštelėms“. Jos pagerina kraujo klampumą ir normalizuoja kraujospūdį. Padidina „gerojo“ cholesterolio - DTL (didelio tankio lipoproteinų) kiekį. Stiprina kraujagyslių sieneles, daro jas elastingesnes. Sumažina homocisteino koncentraciją, užkerta kelią kraujo krešulių susidarymui.

Sudėtyje esantys ančiuviai yra vienas iš geriausių omega-3 šaltinių.

REKOMENDACIJOS

Rekomenduojamas kaip biologiškai aktyvus maisto papildas, papildomas omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių (eikozpentaeno ir dokozaheksaeno rūgšties) šaltinis.

 

 


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
Pilnavertis fitoestrogenų, vitaminų ir mineralų rinkinys brandžios moters sveikatai ir grožiui palaikyti. Atitolina klimakso pradžią, palengvina jo simptomus
Rekomenduojamas kaip biologiškai aktyvus maisto papildas – papildomas probiotinių mikroorganizmų (bifidobakterijų ir laktobacilų), pieno rūgšties mikroorganizmų, fruktooligosacharidų šaltinis.
Augimas ir energija
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Vision Di Guard nano - padėkime savo kepenims
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.
Visada atsiminkite: tikras grožis negali sušvytėti be sveiko, vitaminais pripildyto organizmo