Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai DIRECT HIT (Kompleksas vyrams)

"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Kompleksas vyrams
Urogenitalinės sistemos veiklos pagerinimas, prostatos funkcijos sureguliavimas

ARTUM

Į preparato "Artum" sudėtį įeinančios dilgėlės šaknys, moliūgo sėklos bei palmių vaisiai savo sudėtyje turi fitosterolio, kuris padeda subalansuoti vyro organizmo hormonų pusiausvyrą. Tai pasiekiama teigiamos fitosterolio įtakos testosterono sintezei, transportavimui ir metabolizmui dėka. Be to, moliūgo sėklos pasižymi lengvomis šlapimą varančiomis savybėmis. Palmės vaisių fitosterolis tonizuoja vyro reprodukcinę sritį, pristabdo prostatos didėjimą, normalizuoja sėklidžių veiklą ir pagerina spermatozoidų gamybą. Į šį produktą taip pat įeina beta-karotenas, vitaminas E ir cinkas.

Sudėtis  1 kapsulėje
Dilgėlės šaknys
175 mg
Palmių vaisiai
50 mg
Moliūgo sėklos
50 mg
Cinkas 5 mg
Vitaminas E 4 mg
Beta keratinas 2.5 mg

 

LAMIN

"Lamin" savo sudėtyje puikiai sujungia visas reikalaujamas ypatybes. Galite spręsti patys: dygliuotasis eleuterokokas - tai gerai žinomas natūralus adaptogenas, jo poveikis panašus į ženšenio. Visų pirma, jis pasižymi bendru stiprinančiu, tonizuojančiu poveikiu, padidina protinį ir fizinį aktyvumą bei stimuliuoja potenciją. Paragvajinis bugienis (mate) dėl jo sudėtyje esančio kofeino pasižymi bendru tonizuojančiu poveikiu. Žiedadulkės - sudėtingas biologiškai aktyvių medžiagų ekstraktas - padidina protinį ir fizinį atsparumą, pasižymi tonizuojančiu poveikiu, normalizuoja vidaus sekrecijos liaukų veiklą. Į produkto sudėtį taip pat įeina vitaminas C ir L-karnitinas, kurie reikalingi optimaliam raumenų tonusui ir funkcionavimui palaikyti. Kompleksinis visų išvardintų galimybių realizavimas, trumpą laiką pavartojus šį preparatą, leis Jums asmeniškai pajusti visą preparato "Lamin Vision" veiksmingumą ir mėgautis visais aktyvaus ir pilnaverčio gyvenimo teikiamais malonumais.

Sudėtis  1 kapsulėje
Dygliuotasis eleuterokokas 170 mg
Paragvajinis bugienis 100 mg
Žiedadulkių milteliai 50 mg
Vitaminas C 20 mg
L-karnitinas 20 mg

 

STALON NEO

Pagalba, esant potencijos sutrikimams. Biologiškai aktyvus maisto papildas "Stalon" gali didele dalimi padėti išspręsti šią, kartais labai nelengvą, problemą. Stalon Neo komponentai suteikia vyrui jėgų ir pasitikėjimo savimi bet kurioje situacijoje, įskaitant ir asmeninius santykius. Vaistinis imbieras - be tokių visiems gerai žinomų jo savybių, kaip spazmus atpalaiduojančios, pykinimą mažinančios, gerinančios virškinimą, jis taip pat sustiprina bendrą organizmo tonusą ir daro įtaką lytinio potraukio padidėjimui, o tai yra labai svarbu šiame biologiškai aktyvių priedų komplekse. Dviskiautis ginkmedis taip pat didina fizinę ištvermę ir seksualinį aktyvumą, sustiprina skersaruožių raumenų susitraukimus, pagerina seksualinę funkciją. Ženšenis - nuo seniausių laikų ženšenio šaknis naudojama, gydant tiek vyrų, tiek moterų lytinį šaltumą. Savo unikalių savybių dėka jis padidina seksualinį aktyvumą ir padeda pagerinti potenciją. Efektyviausiai įsisavinti augalinius komponentus ir padidinti seksualinę ištvermę padeda vitaminų ir cinko kompleksas, kuris su vitaminu B1 atlieka svarbų vaidmenį išsaugant gerą reprodukcinę funkciją.

Sudėtis 1 kapsulėje
Ženšenio šaknis 100 mg
Dviskiautis ginkmedis 95 mg
Imbiero šaknis 70 mg
Cola riešutai 50 mg
Vitaminas PP 8.5 mg
Vitaminas E 7.5 mg
Cinkas 2.5 mg
Vitaminas B1 1.15 mg

 

URSUL


Prostatos darbo normalizavimas. Šliaužiantysis inkaruotis, įeinantis į biologiškai aktyvaus papildo "Ursul" sudėtį, pasižymi mikroorganizmus naikinančiu, organizmo atsparumą stiprinančiu, lygiuosius raumenis tonizuojančiu poveikiu. Miltinė meškauogė turi antibakterinių bei šlapimą varančių savybių, padeda išvalyti iš šlapimtakių bakterijas. Rausvažiedės ežiuolės šaknyse yra visas kompleksas biologiškai aktyvių medžiagų, pasižyminčių imuninę sistemą stimuliuojančiu, mikroorganizmus naikinančiu poveikiu. Koloidinis sidabras - tai natūralus bakterijas naikinantis metalas, galintis sėkmingai įveikti 650 rūšių bakterijų. Šie mikroorganizmai įgauna atsparumą praktiškai visiems žinomiems antibiotikams, tačiau negali įgyti atsparumo sidabro poveikiui. Auksas (milteliai) sustiprina koloidinio sidabro poveikį. Varis turi antiseptinių savybių, taip pat daro didelę įtaką organizmo apsaugai nuo oksidavimosi ir pagerina hemoglobino biosintezę.

Sudėtis 1 kapsulėje
Šliaužiantysis inkaruotis 200 mg
Miltinė meškauogė 50 mg
Rausvažiedė ežiuolė 50 mg
Varis 60 µg
Koloidinis sidabras 50 µg
Auksas 15 µg
Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.