Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai DIRECT HIT (Kompleksas vyrams)

"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Kompleksas vyrams
Urogenitalinės sistemos veiklos pagerinimas, prostatos funkcijos sureguliavimas

ARTUM

Į preparato "Artum" sudėtį įeinančios dilgėlės šaknys, moliūgo sėklos bei palmių vaisiai savo sudėtyje turi fitosterolio, kuris padeda subalansuoti vyro organizmo hormonų pusiausvyrą. Tai pasiekiama teigiamos fitosterolio įtakos testosterono sintezei, transportavimui ir metabolizmui dėka. Be to, moliūgo sėklos pasižymi lengvomis šlapimą varančiomis savybėmis. Palmės vaisių fitosterolis tonizuoja vyro reprodukcinę sritį, pristabdo prostatos didėjimą, normalizuoja sėklidžių veiklą ir pagerina spermatozoidų gamybą. Į šį produktą taip pat įeina beta-karotenas, vitaminas E ir cinkas.

LAMIN

"Lamin" savo sudėtyje puikiai sujungia visas reikalaujamas ypatybes. Galite spręsti patys: dygliuotasis eleuterokokas - tai gerai žinomas natūralus adaptogenas, jo poveikis panašus į ženšenio. Visų pirma, jis pasižymi bendru stiprinančiu, tonizuojančiu poveikiu, padidina protinį ir fizinį aktyvumą bei stimuliuoja potenciją. Paragvajinis bugienis (mate) dėl jo sudėtyje esančio kofeino pasižymi bendru tonizuojančiu poveikiu. Žiedadulkės - sudėtingas biologiškai aktyvių medžiagų ekstraktas - padidina protinį ir fizinį atsparumą, pasižymi tonizuojančiu poveikiu, normalizuoja vidaus sekrecijos liaukų veiklą. Į produkto sudėtį taip pat įeina vitaminas C ir L-karnitinas, kurie reikalingi optimaliam raumenų tonusui ir funkcionavimui palaikyti. Kompleksinis visų išvardintų galimybių realizavimas, trumpą laiką pavartojus šį preparatą, leis Jums asmeniškai pajusti visą preparato "Lamin Vision" veiksmingumą ir mėgautis visais aktyvaus ir pilnaverčio gyvenimo teikiamais malonumais.

STALON NEO

Pagalba, esant potencijos sutrikimams. Biologiškai aktyvus maisto papildas "Stalon" gali didele dalimi padėti išspręsti šią, kartais labai nelengvą, problemą. Stalon Neo komponentai suteikia vyrui jėgų ir pasitikėjimo savimi bet kurioje situacijoje, įskaitant ir asmeninius santykius. Vaistinis imbieras - be tokių visiems gerai žinomų jo savybių, kaip spazmus atpalaiduojančios, pykinimą mažinančios, gerinančios virškinimą, jis taip pat sustiprina bendrą organizmo tonusą ir daro įtaką lytinio potraukio padidėjimui, o tai yra labai svarbu šiame biologiškai aktyvių priedų komplekse. Dviskiautis ginkmedis taip pat didina fizinę ištvermę ir seksualinį aktyvumą, sustiprina skersaruožių raumenų susitraukimus, pagerina seksualinę funkciją. Ženšenis - nuo seniausių laikų ženšenio šaknis naudojama, gydant tiek vyrų, tiek moterų lytinį šaltumą. Savo unikalių savybių dėka jis padidina seksualinį aktyvumą ir padeda pagerinti potenciją. Efektyviausiai įsisavinti augalinius komponentus ir padidinti seksualinę ištvermę padeda vitaminų ir cinko kompleksas, kuris su vitaminu B1 atlieka svarbų vaidmenį išsaugant gerą reprodukcinę funkciją.

URSUL


Prostatos darbo normalizavimas. Šliaužiantysis inkaruotis, įeinantis į biologiškai aktyvaus papildo "Ursul" sudėtį, pasižymi mikroorganizmus naikinančiu, organizmo atsparumą stiprinančiu, lygiuosius raumenis tonizuojančiu poveikiu. Miltinė meškauogė turi antibakterinių bei šlapimą varančių savybių, padeda išvalyti iš šlapimtakių bakterijas. Rausvažiedės ežiuolės šaknyse yra visas kompleksas biologiškai aktyvių medžiagų, pasižyminčių imuninę sistemą stimuliuojančiu, mikroorganizmus naikinančiu poveikiu. Koloidinis sidabras - tai natūralus bakterijas naikinantis metalas, galintis sėkmingai įveikti 650 rūšių bakterijų. Šie mikroorganizmai įgauna atsparumą praktiškai visiems žinomiems antibiotikams, tačiau negali įgyti atsparumo sidabro poveikiui. Auksas (milteliai) sustiprina koloidinio sidabro poveikį. Varis turi antiseptinių savybių, taip pat daro didelę įtaką organizmo apsaugai nuo oksidavimosi ir pagerina hemoglobino biosintezę.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Smart Food kokteiliai — ir malonu, ir sveika
Biologiškai aktyvus maisto papildas, skirtas cistito profilaktikai ir moters intymios sveikatos palaikymui ir gerinimui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Gyvenimas su apsauga!
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Puikiai subalansuota Deecleance produkto formulė jungia aštuonias, priešparazitiniu poveikiu pasižyminčias, unikalias sudedamąsias dalis.
Išskirtinė EazyLAX formulė jungia septynias unikalias augalinės kilmės sudedamąsias dalis, kurios be žalos organizmui suteikia lengvą vidurius laisvinantį poveikį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Rekomenduojama naudoti sąnariams ir raumenims prieš numatomus fizinius krūvius, prieš ir po treniruočių, norint išvengti sportinių traumų, palengvinti atkuriamuosius procesus po fizinių krūvių, esant raumenų ir sąnarių skausmams.
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro aštuoni universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.