Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai FAMILY HIT

Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

BR project V | Brain-o-flex


Preparatas "Brain-o-flex" savo aktyviųjų medžiagų savybių dėka pagerina koncentraciją, sumažina protinį nuovargį, pagerina atmintį ir sulėtina centrinės nervų sistemos destrukcinius procesus. Vartojant šį preparatą, centrinės nervų sistemos ištvermingumas padidėja, o mūsų smegenų veikla tampa efektyvesnė.

Į biologiškai aktyvaus maisto papildo "Brain-o-flex" sudėtį įeina sojų lecitinas, būtinas smegenų ląstelėms ir nervų sistemai stiprinti. Polinesočiosios riebalų rūgštys omega-3 aktyvina smegenų veiklą, normalizuoja cholesterolio apykaitą, tuo padėdamos išvengti aterosklerozės vystymosi.

Vitaminas E saugo organizmą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio, padeda išvengti priešlaikinio senėjimo procesų. Beta karoteną organizmas naudoja vitamino A sintezei, kuris yra būtinas puikiam regėjimui išsaugoti.

Sudėtis 1 kapsulėje
Sojų lecitinas
135 mg
Žuvų taukai (EPA/DHA 20/50 omega-3 riebalų rūgštys) 298 mg
Dviskiaučio ginkmedžio milteliai
15 mg
Vitaminas E 5 mg
Vitaminas B5 5 mg
Beta karotenas
2 mg
Vitaminas B6 1,4 mg

 

Granatin Q10

Granatin Q10 – jaunystės ir grožio garantija!

Vision maisto papildo  Granatin Q10 išskirtinumas – vienoje formulėje granatų ekstrakto ir koenzimo Q10 derinys!

Tai Vision maisto papildui Granatin Q10 suteikia unikalų sinergetinį poveikį ir daug kartų padidina antioksidacines savybes.

Į maisto papildo sudėtį įeinantis koenzimas Q10 kartu su granatų milteliais turi galingą jauninantį tandemą, kuris padeda ląstelėms atsinaujinti ir regeneruoti. Jis lėtina senėjimo procesus, kontroliuoja ir mažina padidėjusį arterinį spaudimą, padeda išvengti išeminių širdies ligų vystymosi, miokardo infarkto. Be to koenzimas Q10 neturi šalutinio poveikio ir nesukelia priklausomybės. Specialistai rekomenduoja vartoti preparatus su koenzimu Q10 nuo 30-35 metų amžiaus, kad galėtume ir sulaukę 60 metų jubiliejaus, jaustis kaip 30-mečiai.

Sudėtis 1 kapsulėje
Vynuogių Marc ekstraktas 50 mg
Granatų vaisių milteliai 37.5 mg
Vitaminas C 35 mg
Vitaminas E 6 mg
kofermentas Q10 5 мг
Kalcis 61.5 mg
Proantocianidinai 7.2 mg
Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
Pilnavertis fitoestrogenų, vitaminų ir mineralų rinkinys brandžios moters sveikatai ir grožiui palaikyti. Atitolina klimakso pradžią, palengvina jo simptomus
Rekomenduojamas kaip biologiškai aktyvus maisto papildas – papildomas probiotinių mikroorganizmų (bifidobakterijų ir laktobacilų), pieno rūgšties mikroorganizmų, fruktooligosacharidų šaltinis.
Augimas ir energija
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Vision Di Guard nano - padėkime savo kepenims
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.
Visada atsiminkite: tikras grožis negali sušvytėti be sveiko, vitaminais pripildyto organizmo