Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Optimalus kompiuterių pasirinkimas

Pirkdamas kompiuterį, kaip ir bet kokį kitą brangų daiktą, kiekvienas pirkėjas pageidauja už prieinamą kainą įsigyti pirkinį, kuris visiškai atitiktų jo lūkesčius ir poreikius
Kontaktiniai duomenys
Vytenio g. 10
03112 Vilnius
tel.: +370 5 2134574
faks.: +370 5 2333549
Nuotraukos

 

Optimalus kompiuterių pasirinkimas

 

 

Kompiuteris - patarimai kaip pasirinkti optimalų variantą , naudoti

Pirkdamas kompiuterį, kaip ir bet kokį kitą brangų daiktą, kiekvienas pirkėjas pageidauja už prieinamą kainą įsigyti pirkinį, kuris visiškai atitiktų jo lūkesčius ir poreikius. Dažniausiai pasitaikantys kraštutinumai:
   a)  pirkėjas nusiperka patį pigiausią kompiuterį ir negali normaliai atlikti planuotų funkcijų.
   b)  pirkėjas nusiperka brangų, galingą kompiuterį ir išnaudoja tik nedidelę jo pajėgumų dalį.
     Žemiau nurodyti patarimai turėtų Jums padėti surasti “aukso vidurį”. Klausimai, į kuriuos atsakius, bus lengviau išsirinkti kompiuterį

1.   Ką aš noriu daryti su savo kompiuteriu?
     Rinkitės galingesnį kompiuterį ir būtinai atkreipkite dėmesį į procesoriaus našumą, operatyvios atminties apimtį, diskinio kaupiklio dydį ir vaizdo plokštės parametrus, jeigu:
   a)  žaisite daug resursų reikalaujančius žaidimus, pvz.: Quake 2, Quake III, Serious Sam, X-Tention, Need For Speed, pradedant nuo III versijos ir pan.
   b)  dirbsite su grafinėmis programomis.  
Jūsų poreikius patenkins pakankamai nebrangus ir ne pats galingiausias kompiuteris, jeigu jūsų poreikiai bus tokie:
   a)  internetas ir elektroninis paštas,
   b)  standartiniai tekstiniai redaktoriai ir skaičiuoklės,
   c)  žaidimai, nereikalaujantys turtingos grafikos. Pvz. senesni žaidimai kaip StarCraft, Heroes 3, Diablo, Diablo2, arba žaidžiami per Flash su naršyklės pagalba;
   d)  įvairios mokomosios programos, enciklopedijos ir žinynai.

2. Kaip noriu paskirstyti savo pinigus?
Jei pagal Jūsų šiandieninius poreikius užtektų ir pakankamai kuklaus kompiuterio, galingesnį ir brangesnį įrenginį įsigyti verta vien todėl, kad jis ilgiau morališkai nepasens. Į kompiuterį galima žiūrėti kaip į investiciją. Galimi investiciniai modeliai:
   a)  pirkti pigų kompiuterį, pvz. už 699 -1300 litų (neįskaitant monitoriaus), ir po 1-2 metų susidurti su problema, kad jis nebepatenkina Jūsų poreikių.
   b)  pirkti vidutinio pajėgumo kompiuterį, pvz. už 1300-2000 litų (neįskaitant monitoriaus), ir normaliai dirbti su juo apie 3-4 metus.
   c)  pirkti galingą kompiuterį už 2000-4000 litų (neįskaitant monitoriaus), ir dirbti su juo apie 5 metus.
     PASTABA: nurodyti metai ir kainos yra labai sąlyginiai ir priklauso nuo konkretaus atvejo. Nereikia pamiršti, kad brangesnio kompiuterio ir galimybės kur kas platesnės.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Visada atkreipkite dėmesį į garantinės priežiūros laiką. Tradiciškai, pigesniems kompiuteriams jis būna trumpesnis, negu brangesniems.
Pirkdamas kompiuterį, kaip ir bet kokį kitą brangų daiktą, kiekvienas pirkėjas pageidauja už prieinamą kainą įsigyti pirkinį, kuris visiškai atitiktų jo lūkesčius ir poreikius