Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

OPS koncepcijos apžvalga

OPS – tik žingsnis iki tobulumo!
Kontaktiniai duomenys
J. Jasinskio g. 16
01112 Vilnius
tel.: +370 687 77999
faks.: +370 5 2107709
gediminas.bajoriunas@konicaminolta.lt
http://www.konicaminolta.lt
Nuotraukos

Remiantis Optimized Print Services (OPS), mes analizuojame Jūsų spausdinimo ir kopijavimo įrangą, dokumentų kūrimo ir apdorojimo procesus bei išlaidų struktūrą. Tuo pat metu identifikuojame visos sistemos tobulinimo bei išlaidų sumažinimo galimybes.

Ši koncepcija gali būti pavaizduota kaip trijų etapų procesas: konsultavimas, įgyvendinimas ir valdymas. Visa tai užtikrina sklandų esamos sistemos pakeitimą, kuris apima planavimą, diegimą ir parengimą eksploatacijai.

Kokia pagrindinė nauda Jums?
Optimizacija  kiekviename lygyje: reikiamas įrenginių kiekis ir funkcionalumas, sklandūs ir efektyvūs procesai, skaidrios bei sumažėjusios išlaidos, aukšti saugumo standartai.

Pirmojoje Optimized Print Services etape atliekamas esamos įrangos auditas. Mūsų specialistai išanalizuoja esamą spausdinimo ir kopijavimo infrastruktūrą, darbų sekas ir procesus bei tam skiriamas išlaidas. Taip pat atsižvelgiama ir į keliamus saugumo reikalavimus. Tokiu būdu aptinkamos tobulinimo galimybės bei rekomenduojama konkreti, Jūsų organizacijos poreikius atitinkanti optimizacija.

Konsultavimas: duomenų surinkimas – analizė – optimizavimas

Antroje Optimized Print Services stadijoje mes įgyvendiname sprendimus ir pakeitimus, paremtus analizės rezultatais. Tiksliai suplanavus darbus, mes įdiegiame techninę ir programinę įrangą bei išbandome ar sklandžiai veikia. Jei viskas veikia idealiai, mes pateikiame detalią dokumentaciją ir apmokome Jūsų darbuotojus.

Įgyvendinimas: Planavimas – Keitimas – Informacija ir mokymai

Trečioje Optimized Print Services stadijoje mūsų ekspertai pasirūpins techniniu aptarnavimu bei  nuolatiniu monitoringu. Tai padės Jums kasdieninėje veikloje. Pagrindinis šių paslaugų tikslas – užtikrinti sklandų infrastruktūros veikimą ir nuolatos adaptuoti ją besikeičiantiems Jūsų poreikiams.

Valdymas: Veikimas – Monitoringas – Nuolatinis tobulinimas

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Spausdintuvas - kopijoklis - skeneris - faksas
OPS – tik žingsnis iki tobulumo!
bizhub PRO 1200/P, bizhub PRESS C6000 / C7000(P), KIP Color 80 ...
Spalvinis lazerinis spausdintuvas magicolor 5670EN pirmiausiai skirtas vidutinio dydžio biurams, didelėms darbo grupėms arba departamentams.
Papildomai gaunate vartotojo identifikavimo įrenginį!
Optimalaus techninio aptarnavimo paketas – tai nepriekaištingai veikianti Jūsų spausdinimo ir kopijavimo įranga
Kopijoklių prekyba
Spausdintuvų prekyba
Naujas funkcionalumas už šventinę kainą!
Šiuolaikinė daugiafunkcinės spausdinimo ir kopijavimo įranga, programinis aprūpinimas skirti optimaliam augančio verslo poreikių patenkinimui
Čia surasite aukšto efektyvumo spalvinio ir vienspalvio spausdinimo lazerinius spausdintuvus bei mažus daugiafunkcinius spausdintuvus
3 funkcijos viename ; 4 funkcijos viename - lazeriniai spausdintuvai
Kompleksinio aptarnavimo sutarties esmė - tai pilna Jūsų biuro įrangos techninė priežiūra bei aprūpinimas atsarginėmis detalėmis ir medžiagomis, atsiskaitant pagal kas mėnesį padaromą kopijų/spaudinių kiekį. Tai ir garantija visam sutarties terminui.
Kopijavimo aparatų prekyba
Printerių prekyba