Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Buhalterinės apskaitos tvarkymas

Siūlydama savo paslaugas mūsų įmonė išvaduoja Jus nuo aukščiau aptartų rūpesčių ir leidžia sukoncentruoti visas pajėgas į Jūsų pagrindinį tikslą
Kontaktiniai duomenys
Traidenio g. 34
08116 Vilnius
tel.: +370 5 2497754
faks.: +370 5 2496035
Nuotraukos

Buhalterinės apskaitos tvarkymasTvarkant finansinę apskaitą  klientui tereikia pateikti pirminius apskaitos dokumentus, kurių surinkimą "PATIKIMUMO GARANTAS" gali organizuoti pats.

Apdorojus pirminius apskaitos duomenis, mūsų įmonė paruošia visas ataskaitas ir deklaracijas ir pristato atitinkamoms institucijoms (VMI, SODRA, Statistikos departamentas ir kt.). Jeigu Jūsų apskaita buvo tvarkoma netinkamai ar Jūs nesate tikras buvusio apskaitos darbuotojo kompetencija, mūsų įmonė yra pajėgi Jūsų apskaitą revizuoti ir sutvarkyti. 

Pastaruoju metu jaučiamas didelis finansinės analizės paslaugų poreikis: mes galime Jums pateikti pardavimų pelningumo, turto ar savininkų nuosavybės grąžos ir kitų rodiklių apskaičiavimus, įvertinti Jūsų būsimą partnerį ar skolininką.

PATIKIMUMO GARANTAS savo klientams siūlo visą paslaugų kompleksą, o pasirinkdami mus Jūs galite apsibrėžti gautinų paslaugų apimtį pagal asmeninius Jūsų poreikius. Siūlydama savo paslaugas mūsų įmonė išvaduoja Jus nuo aukščiau aptartų rūpesčių ir leidžia sukoncentruoti visas pajėgas į Jūsų pagrindinį tikslą.


Baigėsi pasiūlymo galiojimo laikas