Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

CardioDrive Vision - dviguba pagalba širdžiai

Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

CardioDrive“ – palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms.

CardioDrive turi maksimalų išgrynintų natūralių medžiagų kiekį. Šio produkto gamyboje naudojami tik geriausias įsisavinimo savybes turintys ingredientai, kuriuose nėra konservantų, gliuteno ar genetiškai modifikuotų elementų. Produktai yra itin efektyvūs ir stiprūs, užtikrinantys maksimalų biologinį įsisavinimą ir efektyvumą.

„Vision“ priklausanti DEM4 laboratorija bendradarbiaudama su prof. Martin Middeke – vienu geriausių kardiologijos specialistų Europoje – sukūrė CardioDrive.

„Vision International People“ yra viena pirmaujančių pasaulinio tinklo bendruomenių, siekiančių skleisti gerovę pasaulyje. Kartu su mūsų unikalia virtualia DEM4 laboratorija ir prestižiškiausiomis pasaulio įmonėmis tiekiame platų aukštos kokybės, itin efektyvių ir natūralių sveikatos produktų asortimentą.

DEM4 laboratorija, pasitelkdama savo technologijomis ir patirtimi, sujungė geriausius natūralios ir Ajurvedos medicinos elementus, todėl dabar gali pasiūlyti visapusės širdies ir kraujagyslių sveikatos apsaugos ir ligų prevencijos produktus.Super produktas

CardioDrive turi raminantį poveikį nervų sistemai, plečia kraujagysles, gerina kraujo apykaitą .

CardioDrive normalizuoja kraujospūdį ir sumažina kraujagyslių sienelių uždegimą, pašalindamas dažniausias širdies ir kraujagyslių ligų priežastis .

Tai novatoriškas požiūris į kovą su cholesterolio kiekiu. Jo tikslas yra ne sumažinti cholesterolio kiekį, bet kovoti su aterosklerozės priežastimis.

CardioDrive valo toksinus, saugo kepenis ir maitina kūną gyvybiškai svarbiomis medžiagomis .

Turi stiprų antioksidacinį poveikį, kuris neutralizuoja laisvųjų radikalų funkcinį poveikį ir aktyvina širdies ir kraujagyslių sistemos apsaugą .

Tradiciniai vaistai dažniausiai skirti šalinti simptomams,o CardioDrive apsaugo nuol ligų priežasčių ir neturi šalutinio poveikio .

CardioDrive unikalumas - šis produktas susideda iš dviejų kapsulių; viena – su kietųjų miltelių kiekiu (vandenyje tirpiais komponentais), kita – su skysčio kiekiu (riebaluose tirpstančiais komponentais). Šių dviejų skirtingų formų sudėtinės dalys veikia sinergiškai, turi dvigubą poveikį, kuris viršija vienos kapsulės galingumą.

SUDĖTIS: Vynuogių ekstrakto milteliai, burokėlių ekstraktas, česnako miltelių ekstraktas, žaliosios arbatos ekstraktas, sausas ženšenio ekstraktas, sausas gvazdenių lapų ir gėlių ekstraktas, Arjuno žievės ekstraktas, šalavijų lapų ekstraktas, juodųjų pipirų ekstraktas, krilių aliejus, linų sėmenų aliejus, kofermentas Q10, vitaminas A, vitaminas D3, vitaminas E

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.