Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

DiReset maisto papildas imunitetui stiprinti

Mano imunitetas — mano tvirtovė
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Natūralus DiReset produktas padeda atnaujinti imuninę sistemą.

Į DiReset sudėtį įeina unikalūs gamtiniai imunomoduliatoriai – spirulina ir beta gliukanas, kurie padeda apsaugos sistemai dirbti pilnu pajėgumu.

Vienos DiReset kapsulės sudėtyje yra beveik visos dienos norma seleno ( 67% dienos normos seleno vyrams ir 91% dienos normos moterims.) ir pusė dienos normos vitamino Е, kurie dėka sinergijos efekto ženkliai padidina bendrą organizmo
atsparumą.

Skirtingai nuo kitų imunostimuliuojančių produktų, DiReset galima vartoti pastoviai, bet kuriuo metų laiku. Jis gali suaktyvinti
imunitetą be papildomų krūvių organizmui, nuo jo neatsiranda priklausomybė.

DiReset veikia švelniai ir atsargiai. Skirtingai nei kitos, stipriai veikiančios priemonės, kurios stiprina imunitetą bet tuo pat metu sukelia organizmo išsekimą, DiReset veikia švelniai, leisdamas imuninei sistemai veikti pilnu pajėgumu, bet nepervargstant ir išvengiant staigių „šuolių“. Šį imunitetą stiprinantį produktą galima vartoti nuolat, o ne tik peršalimo ligų sezono metu. DiReset stiprina ne tik sisteminį imunitetą, kuris priklauso nuo kraujo serumo kokybės, bet ir specifinį, mums taip svarbų ir reikalingą po skiepų ar infekcinių susirgimų.

DiReset pagrindas — aukštos kokybės, natūralios sudedamosios dalys. Pagrindiniai aktyvūs komponentaibeta-gliukanas, šiitake grybuose, inulinas, gaunamas iš cikorijos, spirulinos, melsvai – žalio dumblio milteliai ir antioksidantai – vitaminas E ir selenas. Visos šios sudedamosios dalys pasižymi sinerginiu veikimu (kai sudedamosios dalys sustiprina viena kitos veikimą), o naujausių technologijų panaudojimas gamybos proceso metu leidžia maksimaliai išsaugoti jų naudingas savybes.

DiReset palaiko ,,žarnyno imunitetą“ . Inulinas stimuliuoja ,,gerųjų“ bakterijų augimą ir blogųjų bakterijų likvidacijos procesus. Tuo pačiu, jis efektyviai stiprina ,,žarnyno imunitetą“. Dar viena DiReset sudedamoji dalis - spirulina, turi daugiau nei tūkstantį organizmui gyvybiškai svarbių medžiagų – vitaminų, amino rūgščių ir mineralų. Dėka tokios sudėties, spirulina labai pagerina imuninės sistemos veiklą.

DiReset gerina kraujo kokybę. Į produkto sudėtį įeina beta-gliukanas, kuris imunologijoje užima labai svarbią vietą. Beta-gliukanas yra maitinamoji medžiaga imuninėms kraujo ląstelėms - makrofagams ir leukocitams. Jis paspartina imunokompetentinių ląstelių brendimo laiką, aktyvina jas ir prailgina jų gyvavimo laiką. Be imunomoduliuojančio poveikio, beta-gliukanas turi daug antioksidantinių savybių, neleidžia laisviesiems radikalams pažeisti DNR ląstelių.

DiReset patogus vartoti. DiReset, produktą imunitetui, paprasta vartoti: viena kapsulė dienoje, užsigeriant vandeniu. Ir štai – galinga formulė stimuliuoja žmogaus imuninės sistemos veiklą, tuo pat metu vyksta organizmo detoksikacija. Vartodamas vieną DiReset kapsulę dienoje, žmogus gauna 40% dienos normos vitamino E ir 71% seleno, be to normalizuoja virškinamojo trakto funkciją, apsaugo kepenis nuo įvairių toksinių medžiagų poveikio.

Dvigubas veikimas

Puikiame imuninės sistemos stiprinimo produkte būtina griežtai palaikyti valomųjų ir stiprinamųjų sudedamųjų dalių balansą. Jei organizme yra daug šlakų, imunitetas negali „dirbti“ pilnu pajėgumu. Į DiReset sudėtį įeinantis selenas apsaugo organizmą nuo toksinio sunkiųjų metalų veikimo. Veikdamas kartu su sunkiųjų metalų molekulėmis, selenas sudaro junginius, kurie greitai pašalinami iš organizmo.

DiReset galima vartoti kartu su D i Guard nano kompleksu, skirtu toksinų pašalinimui iš organizmo arba po organizmo valymo. DiReset padeda sustiprinti imuninę sistemą, nesusilpnindamas organizmo apsaugos.Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.