Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

AutoCAD Inventor LT 2011

Nauja Autodesk Inventor LT 2011 produktų linija pakeičia sąvokos "lengvai naudojama programinė įranga" reikšmę!

  Radikaliai perdarytos ir optimizuotos projektavimo galimybės ir metodai leidžia projektuoti ne tik paprasčiau bet ir greičiau. Naujiems vartotojams bus paprasčiau mokytis ir pasiekti gerų rezultatų naudojant tokius įrankius kaip: Dinaminis eskizavimas, Tiesioginis redagavimas detales lygmenyje, Inventor Fusion technologiją.

Sukurti produktai gali būti atvaizduoti su foto realistinė kokybė, taikant aukštos kokybės medžiagų bibliotekas. Duomenų apsikeitimo su tokiomis Autodesk kompanijos programomis kaip Showscase, 3DStudio Max, skaidrumas leidžia užtikrinti operatyvų ir kokybišką darbų atlikimą.
  Darba su brėžiniais palengvins tokie įrankiai kaip: DWG Blokų naršyklė, Brėžinio modelio pakeitimo galimybe, Štrichavimo tipo pakeitimo įrankis, grandininis matmenų uždėjimas ir architektūrinių mastelių panaudojimas.

  Projektavimo metu gali prireikti dirbti su kito formato užsakovo duomenimis. Todėl patobulinti formatų transliatoriai, 3D spausdinimo mechanizmas ir BIM duomenų mainų mechanizmas leis užtikrinti patogią ir lanksčią sąveiką su kitas projektavimo sistemas naudojančiais partneriais.

 

Baigėsi pasiūlymo galiojimo laikas

Pasiūlymo kategorijos