Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

LiveLon’+ kompleksas

Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Išsaugokite jaunystės žavesį su kompleksu LiveLon’+! 

LiveLon'+ formulė – unikali. Į jos sudėtį įeina 10 pačių stipriausių antioksidantų, pasižyminčių kaskadiniu veikimo principu. Tai ubichinolis, žaliosios arbatos, šaltalankio, acai uogų ir uodeguotojo burnočio ekstraktai, resveratrolis, astaksantinas, likopenas, chlorofilas ir selenometioninas. Kokiomis ypatingomis savybėmis pasižymi šios sudėtinės dalys?

Ubichinolis — tai aktyvi kofermeno Q10 forma. Jis aprūpina ląsteles energija, padidina biocheminių reakcijų ir regeneracijos procesų greitį, tuo pat metu apsaugo nuo kolageno ir elastino irimo ir mažina hialurono rūgšties praradimą. Galutinis rezultatas – atstatoma laisvųjų radikalų padaryta žala, sulėtinami senėjimo procesai. Biologiškai aktyvios medžiagos, įeinančios į žaliosios arbatos ekstrakto sudėtį, pasižymi stipriomis antoksidacinėmis savybėmis, apsaugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Šaltalankio ekstraktas, kurio 95% sudėties sudaro stiprus antioksidantas kverticinas, didina ląstelių gyvybingumą ir apsaugo organizmą nuo senėjimo.

Astaksantinas — labai stiprus antioksidantas. Jo molekulės unikali sudėtis gali apsaugoti organizmą labiau nei kitos efektyvios priemonės, todėl jis vadinamas naujos kartos superantioksidantu.

Likopenas taip pat pasižymi stipriomis antioksidantinėmis savybėmis, efektyviai apsaugo DNR ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Acai uogų ekstraktas ir chlorofilas užkerta kelią ląstelių pažeidimams, neutralizuoja laisvuosius radikalus, lėtina organizmo senėjimo procesus.

Selenometioninas (selenas) — dar vienas antioksidantas, kuris yra labai svarbus mikroelementas antioksidantinėje organizmo apsaugoje. Kadangi jis įeina įeina į ląstelių fermentų sudėtį, todėl gali naikinti laisvuosius radikalus visose ląstelėse

Uodeguotojo burnočio ekstraktas prisotina odą deguonimi, epidermio ląstelėse aktyviai neutralizuoja oksidacijos procesus.

Dėka sinerginio poveikio LiveLon'+ ne tik sumažina žalingą laisvųjų radikalų poveikį, bet ir neutralizuoja juos, padeda atjauninti visą organizmą.

Kam reikėtų vartoti kompleksą LiveLon’+:

  • Žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata;
  • Žmonėms, kurie nori sulėtinti senėjimo procesus;
  • Žmonėms, kurie patiria ilgalaikius emocinius ir fizinius krūvius;
  • Žmonėms, kurių odą ilgai veikia žalingi ultravioletiniai spinduliai;
  • Žmonėms, kurie neracionaliai maitinasi ir piktnaudžiauja greitu maistu.
  • Žmonėms, kurie vartoja alkoholį ir rūko.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
G yra organinis adaptogenas, turintis platų veikimo spektrą
Augimas ir energija
Becukrė kramtomoji guma su vitaminu D3 ir probiotikais dantų emalio stiprinimui ir karieso profilaktikai.
Greitai veikiančios Là P atkuriamosios ampulės suteikia odai švytėjimo ir švelnumo.
Là J. Augalų kamieninių ląstelių kremas. Jauninantis atkuriamasis kremas Là J su augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis suteikiantis odai sveiką spindesį.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Multivitaminų kompleksas – visapusiška pagalba akių sveikatai.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Vision Di Guard nano - padėkime savo kepenims
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Gamtinis antibiotikas. Priešuždegiminis kompleksas vyrams. Veiksminga šlapimo ir lytinės sistemos problemų atsiradimo profilaktikos priemonė.
Kalcio šaltinis vaiko kaulams ir dantims stiprinti aktyvaus augimo laikotarpiu.
Natūralus GS kompleksas - subalansuota antioksidantų ir maistinių medžiagų formulė, palaikanti odos drėgmės balansą ir natūralų spindesį.
Là S itin drėkinančiame hialurono serume yra labai koncentruotas aktyvus didelės ir mažos molekulinės masės hialurono rūgšties kompleksas
Aktyvių 100% natūralių ingredientų kompleksas sveikiems dantims ir dantenoms, sniego baltumo šypsenai ir gaivui kvėpavimui unikalioje tabletės formoje.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.