Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

LiveLon’+ kompleksas

Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Išsaugokite jaunystės žavesį su kompleksu LiveLon’+! 

LiveLon'+ formulė – unikali. Į jos sudėtį įeina 10 pačių stipriausių antioksidantų, pasižyminčių kaskadiniu veikimo principu. Tai ubichinolis, žaliosios arbatos, šaltalankio, acai uogų ir uodeguotojo burnočio ekstraktai, resveratrolis, astaksantinas, likopenas, chlorofilas ir selenometioninas. Kokiomis ypatingomis savybėmis pasižymi šios sudėtinės dalys?

Ubichinolis — tai aktyvi kofermeno Q10 forma. Jis aprūpina ląsteles energija, padidina biocheminių reakcijų ir regeneracijos procesų greitį, tuo pat metu apsaugo nuo kolageno ir elastino irimo ir mažina hialurono rūgšties praradimą. Galutinis rezultatas – atstatoma laisvųjų radikalų padaryta žala, sulėtinami senėjimo procesai. Biologiškai aktyvios medžiagos, įeinančios į žaliosios arbatos ekstrakto sudėtį, pasižymi stipriomis antoksidacinėmis savybėmis, apsaugo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Šaltalankio ekstraktas, kurio 95% sudėties sudaro stiprus antioksidantas kverticinas, didina ląstelių gyvybingumą ir apsaugo organizmą nuo senėjimo.

Astaksantinas — labai stiprus antioksidantas. Jo molekulės unikali sudėtis gali apsaugoti organizmą labiau nei kitos efektyvios priemonės, todėl jis vadinamas naujos kartos superantioksidantu.

Likopenas taip pat pasižymi stipriomis antioksidantinėmis savybėmis, efektyviai apsaugo DNR ląsteles nuo laisvųjų radikalų poveikio.

Acai uogų ekstraktas ir chlorofilas užkerta kelią ląstelių pažeidimams, neutralizuoja laisvuosius radikalus, lėtina organizmo senėjimo procesus.

Selenometioninas (selenas) — dar vienas antioksidantas, kuris yra labai svarbus mikroelementas antioksidantinėje organizmo apsaugoje. Kadangi jis įeina įeina į ląstelių fermentų sudėtį, todėl gali naikinti laisvuosius radikalus visose ląstelėse

Uodeguotojo burnočio ekstraktas prisotina odą deguonimi, epidermio ląstelėse aktyviai neutralizuoja oksidacijos procesus.

Dėka sinerginio poveikio LiveLon'+ ne tik sumažina žalingą laisvųjų radikalų poveikį, bet ir neutralizuoja juos, padeda atjauninti visą organizmą.

Kam reikėtų vartoti kompleksą LiveLon’+:

  • Žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata;
  • Žmonėms, kurie nori sulėtinti senėjimo procesus;
  • Žmonėms, kurie patiria ilgalaikius emocinius ir fizinius krūvius;
  • Žmonėms, kurių odą ilgai veikia žalingi ultravioletiniai spinduliai;
  • Žmonėms, kurie neracionaliai maitinasi ir piktnaudžiauja greitu maistu.
  • Žmonėms, kurie vartoja alkoholį ir rūko.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
Pilnavertis fitoestrogenų, vitaminų ir mineralų rinkinys brandžios moters sveikatai ir grožiui palaikyti. Atitolina klimakso pradžią, palengvina jo simptomus
Rekomenduojamas kaip biologiškai aktyvus maisto papildas – papildomas probiotinių mikroorganizmų (bifidobakterijų ir laktobacilų), pieno rūgšties mikroorganizmų, fruktooligosacharidų šaltinis.
Augimas ir energija
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Vision Di Guard nano - padėkime savo kepenims
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.
Visada atsiminkite: tikras grožis negali sušvytėti be sveiko, vitaminais pripildyto organizmo