Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai DIRECT HIT (Kompleksas moterims)

"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Kompleksas moterims

Moteriškų problemų sprendimas augalų pagalba


NORTIA

 

Sustiprinti nervų sistemą, numalšinti nervinę įtampą bei palaikyti širdies, kraujagyslių ir endokrininės sistemos veiklą padės natūralus gamtos kompleksas Nortia. Augaliniai Vision produkto komponentai, vitaminai ir mineralai sukuria tobulą formulę kiekvienos moters sielos ramybei.

Unikalią savybę šalinti beveik visus nervų sutrikimo simptomus turi magnio ir vitamino B6 derinys. Magnis – tai ramybės elementas ir nervų sistemai reikalingiausias mineralas. Būtent dalyvaujant magniui nervų ląstelės gali gauti ir siųsti nervinius impulsus, užtikrindamos stabilią visos nervų sistemos veiklą. Be to, didelis magnio kiekis yra raumenų sudėtyje, o būtent – kraujagyslių ir širdies raumenų ląstelėse, kur pagrindinė jo funkcija yra vykdyti atpalaidavimo procesus. Atpalaiduodamas raumenis, magnis užtikrina bendrą organizmo atsipalaidavimą ir padeda moterims išlikti ramioms ir santūrioms net esant stresinėms situacijoms. Tačiau šio mikroelemento įsisavinimas yra įmanomas tik kartu vartojant vitaminą B6, kuris turi savybę užlaikyti magnį ląstelės viduje.

Ne veltui sakoma, kad visi moters išgyvenimai kyla iš širdies: ji jaudinasi už du: gimus vaikui, netekus ramybės dėl meilės arba esant nerimui dėl giminių ir artimųjų. Sumažinti koronarinės širdies ligos riziką, kuri moterims padidėja keleriopai išgyvenant depresiją arba nervų sutrikimus, bei pagerinti kraujotaką padės vienapiestės gudobelės ir astragalo aktyviosios sudedamosios dalys, turinčios stiprių kardiotoninių ir raminamųjų savybių. Gudobelė tonizuoja širdies raumenį, aprūpina širdį ir smegenis deguonimi, normalizuoja širdies ritmą ir pagerina širdies vainikinę kraujotaką. Astragalas savo ruožtu veikia stiprinamai ir tonizuojamai. Jis plečia vainikines arterijasir yra veiksmingas širdies nepakankamumo atveju.

Funkcijų atžvilgiu nervų sistema, ypač moterų, yra taip glaudžiai susijusi su endokrinine sistema, kad dažnai net kalbama apie neuroendokrininę sistemą. Jų pusiausvyra yra būtina moters sveikatai, bet ji gali sutrikti dėl nervinės įtampos arba dėl streso. Taip atsitikus, moters organizme gali įvykti tikras hormonų perversmas: kraujavimas iš gimdos, reprodukcinės funkcijos sutrikimai, menstruacinio ciklo nepastovumas, priešmenstruacinio sindromo paūmėjimas, irzlumas, nuovargis, nemiga ir pan.

Palaikyti ir normalizuoti hormonų pusiausvyrą moters organizme tuo metu, kai ji patiria stresą, padės jodas. Šis unikalus mikroelementas tiesiogiai dalyvauja hormonų sintezėje. Tuo negali pasigirti daugiau nei vienas mineralas. Jodas yra tikrasis moters gyvenimo dirigentas: jis reguliuoja medžiagų ir energijos apykaitą, nervų sistemos, smegenų, lytinių liaukų veiklą, kūno temperatūrą.

Ne tik sumažinti nervine įtampą ir normalizuoti hormone pusiausvyrą, bet ir grąžinti moteriai gyvenimo, mėgstamų užsiėmimų ir pomėgių džiaugsmą padės jonažolė – vienas iš efektyviausių augalinių antidepresantų. Jonažolės sudėtyje yra hipericino, kuris reguliuoja serotonino lygį centrinėje nervų sistemoje – tai ir nulemia ryškias augalo antidepresines savybes.

Serotoninas, arba džiaugsmo hormonas, veikia daugelį organizmo funkcijų: tai ir pažinimo procesas ir motorinės funkcijos, ir dėmesys ir normalus raumenų tonusas. Bet pagrindinė šio hormono funkcija – kelti nuotaiką ir taip grąžinti moteriai jaunystę ir grožį.

Tačiau šie komponentai optimaliai įsisavinami tik tuo atveju, kai vartojami kartu su B grupės vitaminais, kurie yra būtini normaliam centrinės ir periferinės nervų sistemos funkcionavimui, mažina nervine įtampą bei pagerina širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijas.

Savybės:
Pranašumai:

Nortia – tai vienintelis kompleksas, tiesiogiai veikiantis moters emocinę pusiausvyrą ir jos hormonų balansą.

Jodas – vienintelis mineralas, kuris gali normalizuoti moterų hormonų pusiausvyrą ir atkurti skydliaukės funkciją, ypač patiriant nervinę įtampą.

Kas turėtų vartoti Vision Nortia?
.
Sudėtis                
               2 kapsulėse yra                 
Jonažolės 300 mg
Astragalas 100 mg
Vienapiestė gudobelė                                    
100 mg
Magnis
100 mg
Jodas 50 µg
Vitaminas B1 0,8 µg
Vitaminas B6 0,8 µg
Vitaminas B12 0,8 µg

Suaugusiems po 1 kapsulę du kartus per dieną valgio metu, užgeriant vandeniu.

MEDISOYA+


Stiprinamoji priemonė menopauzės laikotarpiu, mažina riziką susirgti pieno liaukų onkologiniais susirgimais. Unikali pagalba moterims prieš ir po menopauzės. Vartojant ilgesnį laiką atitolinama klimakterinio periodo pradžia (palaikomas reikiamas ekstrogenų kiekis). Palengvina klimakterinius simptomus (galvos skausmus, karščio bangas, makšties sausumą, nereguliarias menstruacijas, diskomfortą). Subalansuoja hormonų statusą. Pakelia tonusą.

Sudėtis  1 kapsulėje
Kalcis 95 mg
Sojų ekstraktas
100 mg
Fosforas 74 mg
Isoflavonai 6.2 mg
Vitaminas D (D2+D3): 4.8 µg
- Vitaminas D2 2.6 µg
- Vitaminas D3 2.2 µg

 

 

Artemida+


 "Artemida" - tai produktas, kuris gali sušvelninti arba iš viso panaikinti priešmenstruacinio sindromo simptomus. Į jo sudėtį įeina kininis skudutis, kurio šaknyse yra medžiagų, pasižyminčių bendru stiprinamuoju ir tonizuojančiu poveikiu. Jos pagerina kraujo apytaką. Taip pat šis augalas žinomas kaip pagalbinė priemonė, esant bendram dirglumui. Palaikyti moters organizmo veiklą padės ir raudonieji dobilai, kurie savo sudėtyje turi augalinių hormonų. Šis augalas turi daug biochanino A- ląsteles apsaugančio mikroelemento. Miltinė meškauogė yra žinoma kaip polifenolių, tarp jų ir bioflavonoidų, šaltinis, kurie turi stiprų antioksidacinį ir lengvą šlapimą varantį poveikį. Ir pagaliau - paprastasis kietis - visuotinai naudojamas, esant menstruacijų ciklo sutrikimams ir siekiant padidinti gimdos raumens susitraukimo galimybes. Taipogi jis pasižymi ir pastebimu raminamuoju poveikiu. Be šių augalinių ingredientų produktas praturtintas vitaminais A ir E.

Sudėtis  1 kapsulėje
Kininis skudutis
190 mg
Miltinė meškauogė 50 mg
Paprastasis kietis
50 mg
Raudonieji dobilai
40 mg
Vitaminas A 300 µg
Vitaminas E 2,7 mg
Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Safe 2c - puikus regėjimas šiandien, rytoj, visada!
Augimas ir energija
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Classic Hit" liniją sudaro universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Biologiškai aktyvių papildų, įeinančių į "Family Hit" preparatų sudėtį, poveikis yra skirtas palaikyti žmogaus sveikatai bet kuriuo jo gyvenimo periodu.