Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biologiškai aktyvūs maisto papildai DIRECT HIT (Kompleksas moterims)

"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Kompleksas moterims
Moteriškų problemų sprendimas augalų pagalba

BEAUTY

 

Veikliosios medžiagos, įeinančios į preparato "Beauty" sudėtį, užtikrina odos, plaukų ir nagų regeneraciją, išsaugo puikią būklę. Be to, gyvybiškai svarbių organizmo procesų suaktyvinimo dėka galima pasiekti jų puikų ilgalaikį efektą.

 

MEDISOYA+


Stiprinamoji priemonė menopauzės laikotarpiu, mažina riziką susirgti pieno liaukų onkologiniais susirgimais. Unikali pagalba moterims prieš ir po menopauzės. Vartojant ilgesnį laiką atitolinama klimakterinio periodo pradžia (palaikomas reikiamas ekstrogenų kiekis). Palengvina klimakterinius simptomus (galvos skausmus, karščio bangas, makšties sausumą, nereguliarias menstruacijas, diskomfortą). Subalansuoja hormonų statusą. Pakelia tonusą.

Sudėtis  1 kapsulėje
Kalcis 95 mg
Sojų ekstraktas
100 mg
Fosforas 74 mg
Isoflavonai 6.2 mg
Vitaminas D (D2+D3): 4.8 µg
- Vitaminas D2 2.6 µg
- Vitaminas D3 2.2 µg

 

 

Artemida+


 "Artemida" - tai produktas, kuris gali sušvelninti arba iš viso panaikinti priešmenstruacinio sindromo simptomus. Į jo sudėtį įeina kininis skudutis, kurio šaknyse yra medžiagų, pasižyminčių bendru stiprinamuoju ir tonizuojančiu poveikiu. Jos pagerina kraujo apytaką. Taip pat šis augalas žinomas kaip pagalbinė priemonė, esant bendram dirglumui. Palaikyti moters organizmo veiklą padės ir raudonieji dobilai, kurie savo sudėtyje turi augalinių hormonų. Šis augalas turi daug biochanino A- ląsteles apsaugančio mikroelemento. Miltinė meškauogė yra žinoma kaip polifenolių, tarp jų ir bioflavonoidų, šaltinis, kurie turi stiprų antioksidacinį ir lengvą šlapimą varantį poveikį. Ir pagaliau - paprastasis kietis - visuotinai naudojamas, esant menstruacijų ciklo sutrikimams ir siekiant padidinti gimdos raumens susitraukimo galimybes. Taipogi jis pasižymi ir pastebimu raminamuoju poveikiu. Be šių augalinių ingredientų produktas praturtintas vitaminais A ir E.

Sudėtis  1 kapsulėje
Kininis skudutis
190 mg
Miltinė meškauogė 50 mg
Paprastasis kietis
50 mg
Raudonieji dobilai
40 mg
Vitaminas A 300 µg
Vitaminas E 2,7 mg
Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.