Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Biorezonansinis nelinijinis žmogaus organų testavimas

Kompiuterinis biorezonansinis organizmo tyrimas – naujausias diagnostikos metodas, kuris leidžia stebėti ligos atsiradimo etapus fiksuojant audinio ir net atskirų organizmo ląstelių bangų charakteristikas
Kontaktiniai duomenys
Žygimantų g. 8-105
01102 Vilnius
tel.: +370 652 01300
Nuotraukos

Biorezonansinis nelinijinis žmogaus organų testavimas

Kompiuterinis biorezonansinis organizmo tyrimas – naujausias diagnostikos metodas, kuris leidžia stebėti ligos atsiradimo etapus fiksuojant audinio ir net atskirų organizmo ląstelių bangų charakteristikas. Atliekama sūkurinių magnetinių laukų, atsirandančių vykstant elektrocheminiams virsmams gyvosiose ląstelėse, spektralinė analizė. Diagnozuojama telemetrinės duomenų apdoros nelinijinei analizei (NLS) atlikti aparatu ir specialiai sukurta programine įranga. Aparatas fiksuoja pokyčius, vykstančius organuose ir histologinėse organizmo struktūrose.

Todėl gaunama informacija ne tik apie patologines būsenas ir ligas, bet ir fiksuojami patys pirmieji ligos vystymosi tarpsniai. To neįmanoma padaryti kitais tyrimo metodais, pvz., UZI, branduolinis ir magnetinis rezonansas, kompiuterinė tomografija ir kt., kurie rodo tik jau susiformavusį procesą. Atrodo tai šitaip: pacientas sėda į patogią kėdę, užsimauna ausines ir ramiai sėdi nesikryžiuodamas rankų bei kojų. Testavimo metu ausinėse girdimas labai silpnas traškesys. Monitoriuje rodomi testuojami organai ir sistemos. Visa procedūra neskausminga ir nekenksminga.

Ką tiria?

Visą organizmą, visas sistemas. Biorezonansinis testavimas – tai galimybė gauti išsamią informaciją apie savo sveikatą, nesilankant pas daugybę įvairių specialybių gydytojų. Pagrindinis metodo privalumas – juo galima užfiksuoti kokio nors organo ar jo dalies polinkį į patologiją ar nukrypimus prieš atsirandant pažeidimo židiniui. Nei radiacijos, nei pašalinių efektų nėra. Leista ir rekomenduojama taikyti visų amžiaus grupių žmonėms, nėščiosioms moterims. Po tyrimo gaunate:

1. Spalvotą organų pokyčių ir nukrypimų paveiksliukus.
2. Diagnozių sąrašą.
3. Gydytojo rekomendacijas, kaip koreguoti ir gydyti atrastus nukrypimus.

Diagnostika padeda atrasti pavojingas ligas, nediagnozuojamas įprastais klinikiniais metodais: miomas, mastopatiją, endokrininius pažeidimus. Tiksliai vertinama skydliaukės, antinksčių, hipofizės, kasos, kepenų, žarnyno, inkstų, lytinių organų, pienliaukių, širdies, plaučių ir kitų organų būklė. Randami mikrobai, virusai, bakterijos, kirmėlės, chlamidijos, uroplazmos, stafilokokai, liamblijos, trichomanatas, askoritas ir kt. Atliekamas skaitmeninė kraujo, pagrindinių mikroelementų ir chromosomų analizė neimant kraujo.

Skiriamas kompleksinis gydymas, taip pat profilaktinės ir sveikinamosios priemonės, kirmėlių, šlakų išvalymo, cikraus kiekio, cholesterino kraujyje, kraujospūdžio mažinimo, medžiagų apykaitos normalizavimo, patinimų šalinimo, svorio korekcijos programos.

Gydytojas duos profesionalių konsultaciją apie gydymą ar tolesnį, tikslingesnį atskiro organo ar sistemos tyrimą.





ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Kompiuterinis biorezonansinis organizmo tyrimas – naujausias diagnostikos metodas, kuris leidžia stebėti ligos atsiradimo etapus fiksuojant audinio ir net atskirų organizmo ląstelių bangų charakteristikas