Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Nugaros ir sąnarių skausmų gydymas

Gydomosios procedūros yra INDIVIDUALIZUOJAMOS, t.y. kiekviena procedūra atskiram žmogui yra dozuojama pagal to žmogaus raumens būklę, pajėgumą ar tos dienos nuovargio laipsnį
Kontaktiniai duomenys
A. Mickevičiaus g. 40A-9
Kaunas
tel.: +370 615 19915
Nuotraukos

Konsultacijai – pokalbiui yra skiriama 1 – 2 valandos. Jos metu įvertinama žmogaus laikysena, raumenyno simetriškumas, preliminariai nustatoma nugaros, galvos, klubų, kelių (ir kt.) sąnarių skausmų priežastis. Aptariami įvairūs gydymo metodai, tuo pačiu padedant žmogui apsispręsti, kurį iš jų pasirinkti. Atsakoma į visus su stuburo skausmais susijusius klausimus. Patariama, kaip gyventi ūmių skausmų periodu. Kaip judėti, dirbti buities darbus, vairuoti automobilį, kelti daiktus, nešti pirkinius, miegoti.

Pagal darbo pobūdį ir specifiką parenkami raumenų tempimo pratimai, neužmirštant priminti ir darbo vietos įrengimo svarbos. Kokios turėtų būti stuburo nukrovimo ir poilsio padėtys, ar reikia dėvėti korsetą (jei taip – tai kada, kaip ilgai ir kaip dažnai). Kokius maisto papildus vartoti, jei rūkote ir nežadate mesti, jei vartojate alkoholį. Kokį tai ryšį turi su nugaros skausmais. Prognozė jūsų stuburo ligos ar laikino sutrikimo atveju.

Aptariamos treniruočių pasirinkimo galimybės, tinkamiausios jų metodikos, pobūdis ir intensyvumas. Rekomendacijos vasaros ir žiemos klausimais.

Norintys gauti informacijos stuburo tempimo namuose klausimais – taip pat gaus išsamius patarimus. Mūsų kabinete nugaros skausmų gydymui yra taikomi nemedikamentiniai gydymo metodai. Visų pirma nustatoma priežastis ir tik tada taikomas gydymas. Toks kaip: raumenų elektrinė stimuliacija, elektrostimuliacinis masažas su tepalais ir be jų, elektroakupunktūra, ultratonoterapija, trigerinių taškų masažas, specialūs gydomosios mankštos pratimai ir darbo su treniruokliais metodikos specialisto priežiūroje, suteikiant galimybę kiekvienos treniruotės metu gauti atsakymus į dominančius klausimus. Pageidaujantiems sudaromos atskiros treniruočių programos darbui namuose – su detaliomis rekomendacijomis, kaip taisyklingai atlikti pratimą. Nuo kurio pradėti pirmiausia, kaip dažnai jį kartoti.

Norėtume paminėti, kad gydomosios procedūros yra INDIVIDUALIZUOJAMOS, t.y. kiekviena procedūra atskiram žmogui yra dozuojama pagal to žmogaus raumens būklę, pajėgumą ar tos dienos nuovargio laipsnį. Procedūrą kiekvieną kartą atlieka gydytojas, griežtai sekdamas jos parametrus. Kiekvienas iš mūsų yra skirtingas, todėl ir vienodų savo parametrais procedūrų dažniausiai ir negali būti.

Paminėsime, kad pritariame nuomonei, kad tik Jūsų ir mūsų bendradarbiavimas ir pastovus keitimasis informacija gali duoti greitesnius, gerus ir ilgalaikius sveikatos sugrąžinimo ir tolimesnio gerinimo rezultatus.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gydomosios procedūros yra INDIVIDUALIZUOJAMOS, t.y. kiekviena procedūra atskiram žmogui yra dozuojama pagal to žmogaus raumens būklę, pajėgumą ar tos dienos nuovargio laipsnį