Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Vandens priemonės

Mūsų prekybos centre parduodamos žinomiausių pasaulio gamintojų vandens priemonės
Kontaktiniai duomenys
Raguvos g. 4
LT-44275 Kaunas
tel.: +370 700 44747
info@pet24.lt
www.pet24.lt
Nuotraukos

Vandens priemonės

 

PRODAC Aquasana

Vandens kondicionierius gėlavandeniams ir jūriniams akvariumams. Neutralizuoja chlorą  ir mažina sunkiųjų metalų kiekį vandentiekio vandenyje. Preparatas naudojamas ruošiant naują akvariumą ar dalinai keičiant vandenį akvariume.

AQUASANA savo sudėtyje turi ALOE VERA (alijošiaus sulčių) – t. y. specialių natūralių koloidų, kurie apsaugo žuvį ir jos žiaunas. AQUASANA  naudojama tuoj pat, kai ruošiamas naujas akvariumas ar tik dalinai  keičiamas vanduo, nes palaiko stabilų PH lygį bei turi žuvų stresą mažinančių savybių.

Dozavimas: 10ml (= 1 kamštelis) į 40 l vandens.

Panaudojus AQUASANA, gerai uždarykite buteliuką ir laikykite šaltoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, ir vaikams neprieinamoje vietoje.

SERA "Nitrivec" biologinė priemonė akvariumuose

Skystos konsistencijos priemonė tinkanti gėlavandeniams bei jūrinio tipo akvariumams. „Sera Nitrivec“ - tai biologinis mišinys sudarytas iš valomųjų bakterijų, kurios tuoj pat ima veikti mažindamos amoniaką bei žalingų nitritų kiekį akvariume.

HS AQUA Bacto Turbo bakterijos gėlam vandeniui

Naujas analogų neturintis produktas. Dabar į akvariumą suleisti žuvis jau galima tą pačią dieną. Kitiems bakteriniams preparatams, esantiems rinkoje, reikalingos dvi savaitės, kad vanduo taptų tinkamas žuvytėms. HS Aqua Bacto Turbo yra kelių rūšių bakterijų preparatas, kuris išvalo ne tik vandenį, bet ir akvariumų įrangą, be to jis veikia labai greitai.

Dozavimas: 10 ml - 50 litrų vandens. Pakartoti dozę po vandens pakeitimo ir filtro valymo. 150 ml preparato pakanka 750 litrų vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

HS AQUA Clear skaisčiam akvariumo vandeniui

HS Aqua Clear yra rišamasis preparatas, naudojamas akvariumų vandens valymui. Smulkias plaukiojančias daleles, kurios yra per mažos filtrams, HS Aqua CLEAR suriša į stambesnius grumstelius, kurie jau nepraeina pro filtrą. Tokiu būdu jie pašalinami. Vanduo tampa visiškai skaidrus, kristalinis per labai trumpą laiką. Dozavimas: 10 ml  - 50 litrų vandens.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Karšta naujiena jau Lietuvoje!
Mūsų prekybos centre parduodamas žinomiausių pasaulio gamintojų šunų maistas gali suteikti visas naudingąsias medžiagas, kurios yra reikalingos jūsų šuniui.
Pet24.lt prekybos centre tik žinomiausių gamintojų originalios prekės šunims.
Netoksiškos, didelės koncentracijos
Mūsų prekybos centre parduodamos žinomiausių pasaulio gamintojų vandens priemonės
Kačių maistas, kurį siūlome Jūsų augintiniui - tai aukštos kokybės maistas katėms, žinomiausių pasaulio gamintojų
Mes siūlome platų pavadėlių šunims asortimentą
PRODAC Discus
ZOO parduotuvė Pet24.lt - patikimas partneris rūpinantis Jūsų augintiniu!