Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Natūrali priemonė EnjoyNT

Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

„Kankina sąnariai“ – su panašiais nusiskundimais į gydytojus kreipiasi beveik 40 % planetos gyventojų.
Sąnarių ligų rūšių yra daugiau negu šimtas, tačiau visų jų požymiai yra panašūs: patinę „degantys“ sąnariai, suiręs kremzlės audinys, sąnarių skysčio trūkumas, ir, kaip viso to pasekmė – nepakeliamas skausmas kiekviename žingsnyje.

Problemos su sąnariais gali prasidėti bet kokiame amžiuje. Pagrindinė priežastis – padidintas krūvis sąnariams. Į rizikos grupę patenka su dideliais fiziniais krūviais susijusių profesijų atstovai, taip pat sportininkai, šokėjai ir kiti fiziškai aktyvūs žmonės. Taip pat rizikuoja žmonės, kurių svoris yra per didelis bei kurių darbas yra nejudrus. Pavyzdžiui, pardavėjai, biurų tarnautojai, kirpėjai. Padėtį pablogina žalingi įpročiai, alergijos, nesubalansuota mityba ir paveldimumas.

Su amžiumi sąnarių patologijos skaičius nenumaldomai didėja: ji aptinkama kas antram 40 metų sulaukusiam žmogui.
Ligos vystymosi eiga brandžiame amžiuje yra baisi: pradžioje mažai padedančios fizioterapinės procedūros ir nuskausminamieji priešuždegiminiai preparatai, kurie tik laikinai pašalina požymius, o tuo pačiu gana stipriai kenkia skrandžiui.

Vėliau – pripratimas prie ankstesnių vaistų ir skyrimas gerokai stipresnių. Operacija ir sąnario pakeitimas protezu. Ramentai.
Invalido vežimėlis. Negalėjimas judėti. Ir nenumaldomas, kankinantis skausmas.

Be to, dėl priverstinai apriboto judėjimo atsiranda raumenų audinio distrofija, pablogėja sąnarių būklė, sutrinka visų organų aprūpinimas krauju. Taip pat ir galvos smegenų kraujagyslių, dėl ko nusilpsta atmintis ir atsiranda senatvinė silpnaprotystė

SUDĖTIS

Gliukozaminas
gali padėti atstatyti pažeistas kremzles bei išvengti jų irimo procesų.

Chondroitinas
veikia kaip „statybinė medžiaga“ kuriant naują sveiką kremzlės audinį.

MSM (metilsulfonilmetanas)
pasižymi priešuždegiminiu ir antioksidantiniu poveikiu. Gali padėti išlikti sveikam sąnarių kremzlės audiniui.

Bambuko ekstraktas
skatina kolageno susidarymą kaulų ir jungiamuosiuose audiniuose, dalyvauja kremzlių regeneracijoje. Užtikrindama aktyvią remineralizaciją, ši nuostabi sudedamoji dalis taip pat gali padėti išvengti kaulo audinio retėjimo, tuo pačiu saugodama nuo „su amžiumi susijusių“ kaulų lūžių, kurių pats sunkiausias yra klubo kaklelio lūžis.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Smart Food kokteiliai — ir malonu, ir sveika
Biologiškai aktyvus maisto papildas, skirtas cistito profilaktikai ir moters intymios sveikatos palaikymui ir gerinimui.
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Gyvenimas su apsauga!
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Puikiai subalansuota Deecleance produkto formulė jungia aštuonias, priešparazitiniu poveikiu pasižyminčias, unikalias sudedamąsias dalis.
Išskirtinė EazyLAX formulė jungia septynias unikalias augalinės kilmės sudedamąsias dalis, kurios be žalos organizmui suteikia lengvą vidurius laisvinantį poveikį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Natūralus kompleksas galintis sumažinti sunkuma kojose, jų tinimą, kraujagyslių, „žvaigždučių“ susidarymą ir galintis kovoti su lėtiniu veniniu nepakankamumu.
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Rekomenduojama naudoti sąnariams ir raumenims prieš numatomus fizinius krūvius, prieš ir po treniruočių, norint išvengti sportinių traumų, palengvinti atkuriamuosius procesus po fizinių krūvių, esant raumenų ir sąnarių skausmams.
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Classic Hit" liniją sudaro aštuoni universalūs, natūralūs biologiškai aktyvių maisto papildų mišiniai, teigiamai veikiantys organizmą.
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.