Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Naujos kartos Vision maisto papildai D4X

Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

Naujos kartos Vision maisto papildai D4X yra svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai. Produktai D4X buvo sukurti naudojant nanotechnologijas, o jų gamyboje daugiausia naudojami organiniai, ekologiškai saugūs ingredientai. Nanotechnologijų taikymas gamybos procese leidžia naudoti mažiausias (mažesnes nei 100 nanometrų) sveikų medžiagų daleles, kurios užtikrina efektyvesnį produktuose esančių biologiškai veikliųjų medžiagų pasisavinimą.

D4X Get Active

Naudojimas ir sudėtis:
Pasikrauk energijos bet kuriuo metu! Sudarytas iš maistingųjų medžiagų, augalinių ekstraktų ir tikslinių preparatų Get Active kompleksas sukuria organizme optimalų visų elementų, kurių reikia sveikatos ir energijos palaikymui aukštame lygyje, derinį. Spirulina – galingiausias beta-karotino ir kalcio šaltinis; šis “išmaniojo maisto” linijos produktas padeda išsaugoti energiją fizinio aktyvumo metu, prisotina organizmą reikiamu proteinų kiekiu, stiprina imuninę sistemą ir suteikia jėgų įveikti kasdienę gyvenimo rutiną. Aukštas grynųjų baltymų įsisavinimo lygis rodo, kad Jūsų organizmas gebės veiksmingai skaldyti ir įsisavinti visas aminorūgštis.
Sudėtis: Medus, Spirulina milteliai, cinamono ekstraktas, bičių duona, L-karnozinas, augaliniai fosfolipidai (iš sojų lecitino), gintaro rūgštis, L-argininas.

D4X Get Detox

Naudojimas ir sudėtis
Galinga atspara atkuriant fiziologinę pusiausvyrą. Dėl unikalios sudėties Get Detox kompleksas mobilizuoja organizmo išteklius ir staiga paleidžia jo valymo procesą, išsaugodamas visas funkcijas sveikos būklės. Kompleksas suderina ir aktyvina visų organų, atliekančių detoksikacijos funkcijas, veiklą ir įkrauna organizmą natūralios energijos, gyvybinės jėgos ir sveikatos. Manuka medus, sudarantis D4X pagrindą, išsiskiria didele UMF reikšme (unikalus Manuka Koeficientas) – 20+, dėl ko jį galima pavadinti „medaus karaliumi“. Jis turi stipriausias antibakterines savybes, lyginant su kitų veislių medumi. Šis „išmanusis“ produktas atnaujina organizmą, stiprina jo vidines jėgas ir labai teigiamai veikia imuninę sistemą.

Sudėtis: Medaus mišinys, kinrožių ekstraktas, gudobelių ekstraktas, kiaulpienių ekstraktas, kordicepsų ekstraktas, kraštuotųjų malpigijų ekstraktas, gintaro rūgštis, augaliniai fosfolipidai (iš sojų lecitino).

D4X Get Smart

Naudojimas ir sudėtis
Puikus būdas aktyvinti smegenų veiklą! Get Smart sudaro maistinės medžiagos, augaliniai ekstraktai ir tiksliniai preparatai, skirti optimizuoti kognityvines (pažintines) smegenų funkcijas, stiprinti atmintį ir gerinti gebėjimą mokytis. Šis kompleksas mažina stresą ir nuovargį, gerina nuotaiką. įkrauna energijos ir didina dėmesio koncentravimą. Matcha – svarbiausias „išmanusis“ produktas, būtinai reikalingas užtikrinant tinkamą smegenų darbą. Pagaminta miltelių pavidalu žalioji superarbata sparčiai prisotina Jūsų smegenis maksimalios energijos be šalutinio poveikio – galvos skausmo ar padidėjusio spaudimo. Matcha – tai ištisas vitaminų, mineralų, antioksidantų ir aminorūgščių arsenalas.

Sudėtis: Medaus mišinys, mača, rozmarino ekstraktas, kakavos ekstraktas (Theobroma cacao), augaliniai fosfolipidai (iš sojų lecitino), ženšenio ekstraktas, propolio ekstraktas, riešutmedžio ekstraktas.

D4X Get Young

Naudojimas ir sudėtis
Veiksminga ir skani priemonė įveikiant laiką. Get Young kompleksą sudaro maistingosios medžiagos ir augalų ekstraktai, skirti įvairioms kovos su senėjimu strategijoms. Užkerta kelia pokyčiams, susijusiems su amžiumi, ilgina gyvenimo trukmę, stimuliuoja ląstelių regeneraciją ir gerina bendrą savijautą. Acai uogos – pasaulinė sensacija, pripažinta visų mitybos ekspertų. Acai sukuria organizme „Apsauginę tvirtovę“, susidedančią praktiškai iš visų žinomų vitaminų, mineralų ir antioksidantų komplekso. Be to, Acai siūlo, bemaž skaniausią kovos su senėjimu būdą.

Sudėtis: Medaus mišinys, acai uogų ekstraktas, amlos ekstraktas, šeivamedžio uogų ekstraktas, resveratrolis, gvazdikėlių ekstraktas, augaliniai fosfolipidai (iš sojų lecitino), bičių pienelis.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.