Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Ortodontija

Norintiems ištiesinti kreivai išdygusius dantis bei ištaisyti netaisyklingą žandikaulio sukandimą.
Kontaktiniai duomenys
Įgulos g. 3, Šakių k., Domeikavos sen., ADOTO verslo centras
LT-47412 Kauno r.
tel.: +370 684 44133
info@rodonta.lt
www.rodonta.lt
Nuotraukos

Ortodontija

Tiesūs dantys ir taisyklingas sąkandis svarbu ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir siekiant užtikrinti tinkamą dantų ir žandikaulio funkciją.

Į gydytoją ortodontą dažniausiai kreipiamasi norint ištiesinti kreivai išdygusius dantis bei ištaisyti netaisyklingą žandikaulio sukandimą.

Dažniausiai naudojami ir rekomenduojami nenuimami ortodontiniai aparatai – breketai. Jie parenkami pagal paciento individualius pageidavimus ir galimybes, nuo metalinių iki nepastebimų.

Pagal medžiagų parametrus, skirtingos breketų sistemos skiriasi priežiūros reikalavimais, nešiojimo trukme, patogumu ir kaina. Atsižvelgdamas į paciento dantų sveikatos būkle bei jo pageidavimus, gydytojas odontologas paskirs Jums tinkamiausius ortodontinius aparatus.

Nepamirškite, jog nors ortodontinis dantų tiesinimas gali pasirodyti didelė ir ilgai trunkanti investicija, tačiau jo rezultatais – sveikais dantimis ir nuostabia šypsena Jūs galėsite džiaugtis visą gyvenimą.

 

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Mes kuriame gražias šypsenas
Pacientui pageidaujant, estetiniu dantų plombavimu galima paslėpti dantų kreivumą, pakeisti jų spalvą, panaikinti plačius tarpus tarp dantų.
Graži šypsena prasideda nuo sveikų dantų
Dantų balinimas – tai paprasčiausias būdas kiekvienam žmogui pagrąžinti savo šypseną. Mūsų klinika Jums siūlo išbandyti balinimą kapomis (namuose) arba ofisinį balinimą klinikoje.
Kviečiame registruotis gydytojo konsultacijai, jos metu galėsite sužinoti kuris dantų protezavimas tinkamiausias Jums, bei procedūros kainą.
Periodontologija – aplink dantis esančių audinių ligų, tokių kaip gingivitas bei periodontitas profilaktika ir gydymas.
Norintiems ištiesinti kreivai išdygusius dantis bei ištaisyti netaisyklingą žandikaulio sukandimą.
Ilgametę darbo patirtį turintys gydytojai, naudojantys tik sertifikuotas medžiagas ir naujausias gydymo technologijas
Estetinis dantų protezavimas bemetalės keramikos laminatėmis
Nepamirškite pasirūpinti savo dantų ir burnos ertmės sveikata. Profesionalią burnos higieną rekomenduojame atlikti 1-2 kartus per metus
Odontologijos klinikoje RODONTA yra sriegiami 3 rūšių implantai, toddėl kiekvienas pacientas gali išsirinkti jam tinkamiausią ir priimtiniausią impantų rūšį.
Endodontija – tai odontologijos mokslo sritis, kuri specializuojasi danties šaknies kanalų gydyme.
Profilaktinio vizito metu gydyojas odontologas padės išsiaiškinti, ar tinkamai prižiūrite dantis ir dantenas, o pastebėjęs dantų ar dantenų ligas, laiku pradės gydymą.