Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Velionio parvežimas iš užsienio/išvežimas į užsienį

Mirusiojo (velionio palaikų) išvežimas į užsienį ir atvežimas iš užsienio
Kontaktiniai duomenys
Sukilėlių pr. 21
50140 Kaunas
tel.: +370 37 331880
faks.: +370 37 331880
Nuotraukos

Nėra nieko sunkiau, kaip artimojo netekties išgyvenimas, tačiau, kai nelaimė įvyksta ne Lietuvoje, užgriūva ne tik sielvartas, bet ir įvairios su palaikų pervežimu susijusios problemos bei dokumentų tvarkymo rūpesčiai. Jeigu užsienyje miręs ar žuvęs pilietis buvo apsidraudęs, jo palaikų parvežimu pasirūpina draudimo bendrovė, kuri sutvarko visus nustatytus palaikų pervežimo dokumentus ir formalumus.

Priešingu atveju, kai draudimo nėra, visa atsakomybė dėl palaikų parvežimo ir paslaugų apmokėjimo rūpesčiai tenka mirusiojo artimiesiems, kadangi Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos užsienyje neorganizuoja užsienyje mirusių piliečių palaikų parvežimo ir laidojimo. Šios paslaugos yra mūsų kaip laidojimo paslaugų įmonės kompetencija.

Sunkią netekties valandą nežinote, kur kreiptis ir ką daryti, pasiklystate tarp gausybės biurokratinių formalumų ir nerandate aiškaus atsakymo? Kilus bet kokiems palaikų parvežimo iš užsienio ir finansavimo paieškos klausimams, kreipkitės į mus visą parą ir mes pasistengsime, kad skausmingos artimo žmogaus netekties dar labiau neaptemdytų finansinių rūpesčių našta.

 
Įvykus tokiai nelaimei, mūsų įmonė pasirengusi Jums padėti - palaikų parvežimas iš užsienio ir gabenimas į jį patenka į mūsų prioritetinės veiklos sąrašą. Mes sutvarkome visus tam reikalingus dokumentus, pasirūpiname jų legalizavimu tiek Lietuvoje, tiek užsienio ambasadose.


Mums yra tekę parvežti palaikus iš Anglijos, Airijos, Škotijos, Vokietijos, Ispanijos, Portugalijos, Danijos, Švedijos, Lenkijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Čekijos ir kitų šalių, taip pat iš Rusijos.


ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Mirusiojo (velionio palaikų) išvežimas į užsienį ir atvežimas iš užsienio
Šarvojimo salės, nuoma