Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Plokštiniai pamatai

Plokštinių pamatų įrengimas
Kontaktiniai duomenys
Bitkalnio g.15, Klemiškės II k.
Klaipėdos r.
tel.: +370 698 45513
Nuotraukos

 

 

Plokštiniai pamatai

 

 

Plokštiniai pamatai yra šiuolaikiški, tvirti ir turintys gerą šiluminę varžą.

Esame plokštinių pamatų LEGALETT ir Švedijos kompanijos Legalett Byggsystem AB atstovas Lietuvoje.

Plokštiniai pamatai yra monolitinė gelžbetonio plokštė išliejama polistireninio putplasčio formoje. Tokia konstrukcija visiškai izoliuoja statinio atitvaras nuo tiesioginio kontakto su gruntu. Plokščias pamatas laiko pastatą visa plokštuma, pastato svoris paskirstomas visai pamatinei plokštei ir turi nuo 6 iki 20 kartu didesnį atraminį plotą nei įprastiniai pamatai, todėl mažiau deformuojasi, yra stabilūs ir tvirti.

Plokštuminių pamatų privalumai:

• Pamatas laiko pastatą visa savo plokštuma, taip pastato svoris paskirstomas visai pamatinei plokštei.
• Plokstiniai pamatai turi nuo 3 iki 20 kartu didesnį atraminį plotą nei įprasti pamatai, todėl mažiau juda, yra stabilūs ir tvirti.
• Tokių pamatų standartinė varža apie R = 6 m2 K/W, tačiau storinant putplasčio (EPS) sluoksnį, nesunkiai pasiekiama ir didesnė varža – 8, 10 m2 K/W.
• Taip apšiltinta pamatinė plokštė yra savaiminis šilumos šaltinis, kuris akumuliuoja šilumą (veikia termoso principu) ir leidžia ženkliai sumažinti šildymo išlaidas.
• Tradiciniame juostinių, polinių ar gręžtinių pamatų statybos procese etapų yra daug daugiau, todėl darbo sąnaudos didesnės 2 – 3 kartus. Medžiagų, reikalingų plokštiniams pamatams įrengti, kiekis yra 20 – 50proc. mažesnis nei reikalingų įprastiems pamatams.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI