Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų

Veido kaukė VISION SKINCARE

Apsaugo nuo raukšlių, užtikrina natūralų švytėjimą, skatina kolageno ir elastino gamybą, balina odą, turi antioksidantinį poveikį
Kontaktiniai duomenys
.
.
tel.: +370-610-64688
aldona@prim.lt
Nuotraukos

 

 

Apsaugo nuo raukšlių,užtikrina natūralų švytėjimą, skatina kolageno ir elastino gamybą, balina odą, turi antioksidantinį poveikį.

Su inkapsuliuotu vitaminu C saugiai valo, maitina ir apsaugo pavargusią odą, duoda antiseptinį poveikį.

Aktyvios kaukės sudedamosios dalys įsiskverbia į giliausius odos sluoksnius, dėl kurių ji veikia dvigubai intensyviau. Vision Veido kaukės sudėtyje yra daug unikalių komponentų, kurių pagrindinis uždavinys yra užkirsti kelią pirmųjų amžiaus požymių atsiradimui. Augalinės kilmės kamieninės ląstelės prisideda prie spartaus ląstelių atsinaujinimo ir užkerta kelią raukšlių atsiradimui, o EFR baltymas transportuoja maistines medžiagas tarp ląstelių, taip pat užtikrina jų atsinaujinimą ir augimą, taip spartindamas atjauninimo procesą. Vitaminu turtinga oda tampa šviežia, spinduliuojanti ir lygi.

Biopeptidai blokuoja raumenų susitraukimus, dėl kurių atsiranda mimikos raukšlės ir sumažėja odos tonusas.

Sudėtyje yra riebaluose tirpaus vitamino E, kuris padeda sulėtinti senėjimo procesą ir skatina ląstelių atsinaujinimą ir regeneraciją.

Pagerina ir aktyvina odos apykaitos procesus, padidina elastingumą bei gerai minkština, padeda reguliuoti riebalų odos pusiausvyrą.

Pasiūlymo kategorijos

ĮMONĖS PASIŪLYMAI
Gyvenimas su apsauga! Unikalūs gaminiai, kuriuose puikiai dera naujas stilingas dizainas ir nanotechnologijos.
Spindinti jaunatviškas oda, tankūs, šilkiniai plaukai, ilgi nagai, gražus kūnas - tai ne blizgaus žurnalo nuotrauka. Dabar visa tai jūsų.
Kiekvienas vyras nori būti stiprus, drąsus ir pasitikintis savimi. Tačiau, vadovaujantis klaidingais samprotavimais apie vyriškumą, nedaugelis vyrų susieja šį norą su rūpinimusi savo sveikata. Tačiau vyriškam organizmui reikia ne mažesnės priežiūros nei moteriškam.
Gali apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir sulėtinti senėjimo procesus
Tai produktas, galintis sumažinti akių nuovargį ir apsaugoti regėjimo organus.
Rekomenduojamas miegui gerinti ir atsparumui didinti streso atvejais. Padeda šalinti nerimo pojūtį.
Nereikia laukti tos akimirkos, kai kalcio trūkumas pradės kenkti Jūsų išvaizdai ir sveikatai. Pradėkite tuo rūpintis jau dabar.
Skirtas viso organizmo ir odos atjauninimui
Maisto papildas sąnarių stiprinimui.
Produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas
Šlakų kaupimasis organizme gali sutrikdyti gyvybiškai svarbių žmogaus organizmo sistemų veiklą. Vision produktai išvalys jūsų kūną ląstelių lygmeniu, normalizuos medžiagų apykaitos procesus ir sumažins ligų riziką!
Susidoroti su bet kokiomis moteriškomis problemomis, išsaugoti sveikatą ir grožį padės natūralūs Vision kompleksai. Jie specialiai sukurti taip, kad atitiktų moterų poreikius kiekviename jos gyvenimo etape!
Svarbūs sveikai gyvensenai bei subalansuotai ir visavertei mitybai.
Organizmo valymas ląstelių lygmenyje, imuniteto stiprinimas. Natūrali pagalba imunitetui.
Palaiko širdies darbą ir padeda užkirsti kelią įvairioms širdies ir kraujagyslių ligoms
Mano imunitetas — mano tvirtovė
Spinduliavimo poveikio organizmui slopinimui
Gelis visiems gyvenimo atvejams
Kiekvienam, norinčiam akivaizdžiai pagerinti savo gyvenimo kokybę
"Direct Hit" linijos komponentų poveikis skirtas konkrečios patologijos rizikai mažinti, organizmo būklei gerinti, žmogaus organizmo įvairių funkcinių sistemų darbui gerinti.