Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Sumažinti aplinkos taršą ir apsaugoti planetą nuo neigiamos klimato kaitos stengiasi ne tik pavieniai šiukšles rūšiuojantys gyventojai, bet ir galingiausios pasaulio kompanijos.
Londone įkurtas fintech startuolis „Revolut” šią savaitę pristato unikalų, automatinio mokymosi (angl. machine learning) algoritmą, kuris padės keliasdešimt kartų greičiau ir tiksliau vykdyti pinigų plovimo prevenciją
Žaidimų industrijos atstovams visame pasaulyje lietuviškas startuolis „Perfection.AI“siekia sukurti inovatyvų technologinį sprendimą
Lietuviai savo šalį labiausiai vertina dėl galimybės laisvai keliauti po pasaulį ir gražios gamtos, nevarginančios stichijomis.
Pasaulio futbolo čempionatas jau netrukus įpusės ir „Kantar TNS“ duomenimis, kol kas žiūrimiausios rungtynės siekė 7,5 proc. reitingą
Atnaujintų panaudotų išmaniųjų telefonų rinka pasaulyje augo keturis kartus daugiau nei per metus pasistiebė naujų išmaniųjų telefonų rinka.
Per pirmus keturis šių metų mėnesius bendros reklamos apimtys padidėjo 7,8 proc.
Lietuvoje įžvelgiamas didžiulis robotikos ir dirbtinio intelekto potencialas, kuriam išnaudoti tereikia vieno komponento: drąsos.
Londono fintech startuolis „Revolut” šiandien paskelbė perkopęs 2 milijonų klientų ribą Europoje ir praneša apie planus sudrebinti investavimo rinką
Konferencija vyks Vilniuje birželio 7 d., kartu su inovacijų festivaliu LOGIN 2018.
Naujausias žurnalo „Forbes“ reitingas rodo, kad technologijų bendrovės ir toliau dominuoja tarp labiausiai vertinamų prekių ženklų.
Šią savaitę, gegužės 28 d. – birželio 1 d. vyksta Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) akceleravimo programa Singapūre kartu su vienu įtakingiausių pasaulyje finansinių technologijų centru LATTICE80.
Kelerius metus smukę spaudos auditorijos rodikliai stabilizavosi - šiemet pirmas kartas per dešimt metų, kai auditorija išlaikė savo lygį, pasiekdama vidutiniškai 60 proc.
Pekine vykusiame Lietuvos Finansų ministerijos ir Lietuvos ambasados Kinijoje organizuotame „Belt and Road Fintech“ forume buvo pasirašytas susitarimo memorandumas tarp Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA ) ir CIFTIS Organizacinio komiteto (The Organizing Committee for China Beijing International Fair for Trade in Services).
Technologijų amžiuje gyvenančiai Y kartai išmanusis telefonas tapo neatsiejama gyvenimo dalimi. Šie žmonės yra ambicingi, veiklūs, nuolat sau kelia aukštus tikslus bei ieško būdų, kaip tai pasiekti.
Trys naujieji „Nokia" išmanieji telefonai, veikiantys su „Android OreoTM", išsiskiria dizainu ir patikima kokybe
Gegužės 28 – birželio 1 d. Lietuvos mokslas dalyvauja tarptautinėje prekybos ir paslaugų parodoje Kinijoje, Beeing mieste. Nuo šiandien jungtiniame Lietuvos stende galima sutikti ir mūsų šalies atstovus.
Potencialiai įtakingiausi Lietuvoje – bankininkai ir ekonomistai. Tokios tendencijos matomos peržvelgus paskelbtą rinkos tyrimų bendrovės „Kantar TNS“ apskaičiuotą potencialios įtakos indeksą.
Apie tai politikos, verslo ir visuomenės lyderiai diskutavo ketvirtadienį naujoje „Lietuvos žinių“ konferencijų salėje vykusioje konferencijoje „SGD terminalas: valstybės ir verslo interesai”.
Be jau palaikomų Bitcoin, Litecoin ir Ether, Londono startuolis šiandien praneša pridėjęs ir Ripple (XRP) bei Bitcoin Cash (BCH).
Apie tai šį ketvirtadienį „Lietuvos žinių“ konferencijų salėje diskutuos politikos, verslo ir visuomenės lyderiai.
Suomijos startuolis „HMD Global" – „Nokia" telefonų namai, paskelbė, kad iš įvairių investuotojų pritraukė 100 milijonų JAV dolerių papildomų investicijų, kurios leis plėsti verslą ir finansuoti bendrovės augimą antraisiais veiklos metais.
Cavivaldybėms bus teikiamos lengvatinės paskolos.
Gegužės 15 d. Tauragėje Bažnyčių gatvėje duris atvėrė atnaujinto interjero Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyrius.
Kasmetiniuose „Metų paslaugos“ apdovanojimuose Šiaulių banko finansinė priemonė verslui „InnovFin“ pelnė pagrindinį apdovanojimą – ji pripažinta „Metų paslauga“, taip pat laimėjo „Metų finansinės paslaugos“ nominaciją.