Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Londone įsikūrusi finansinė platforma „Revolut Ltd“ savo metinėje finansinėje ataskaitoje praneša apie reikšmingą pajamų augimą 2018 m.
4 iš 10 šalies gyventojų bent kartą per mėnesį ką nors perka internetu, o dešimtadalis taip apsiperka bent kartą per savaitę. Apie penktadalis nėra išmėginę šio pirkimo būdo
Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ Kauno rajone, Tirkiliškių kaime, pradėjo padažų gamyklos ir logistikos centro statybas.
Švariai ir saugiai aplinkai neabejingos Lietuvos bendruomenės per metus surinko 65 tonas elektros ir elektroninės įrangos bei 0,56 tonas nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų. Tarp šalies bendruomenių daugiausia atliekų surinko Kretingos rajono Vydmantų kaimo bendruomenės centras „Vydmantai“.
Į Lietuvą grįžo 56 studentai, kurie vasarą praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose – ten pagal Southwestern Advantage programą pardavinėjo edukacines knygas. Per 3 mėnesius lietuviai pardavė knygų už 800 000 dolerių.
Reaguodama į Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) pranešimą, uždrausti prekiauti vaistais, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos ranitidino hidrochlorido „Eurovaistinė“ iš prekybos išima šių vaistų pakuotes.
Naujausias „Coface“ TOP 50 didžiausių įmonių Baltijos šalyse reitingas atskleidžia, kad nepaisant stiprios priklausomybės nuo užsienio rinkų, Baltijos šalių ekonomikos toliau auga, o didžiausios regiono įmonės didina apyvartas.
Išskirtiniai rezultatai Lietuvoje pritraukė vienos pažangiausių technologijų įmonių LG Electronics kompanijos vadovų, prezidentą Europai Mr. Brian Na.
Vidutiniškai šalies gyventojas su medijomis per dieną praleidžia per 7 val., iš šio laiko beveik valandą vienu metu naudodamas kelis kanalus
Lietuvoje apie 88 proc. gyventojų namuose turi internetą, tačiau Z kartos namuose – vos apie 1 proc. neturi interneto, nedaug nusileidžia ir Y karta (tik mažiau 2 proc. neturi interneto). Palyginimui, trečdalis kūdikio bumo kartos gyvena namuose be interneto.
Finansinių technologijų startuolis „Revolut Ltd“ pristatė 2 naujus nemokamus verslo sąskaitų planus, kurie suteiks galimybę laisvai samdomiems darbuotojams ir sparčiai besivystančioms įmonėms greičiau augti ir plėsti veiklą skirtingose rinkose.
Skiepus veiksminga priemone apsisaugoti nuo ligų laiko beveik du trečdaliai gyventojų, rodo naujausias „Kantar“ tyrimas.
Milžiniškos investicijos į mokslinius tyrimus ir didžiulis įdirbis tobulinant išmaniųjų įrenginių technologijas „Huawei“ kompanijai atsipirko.
Klientams siūlomos visos rinkodaros paslaugos iš vienų rankų: agentūra specializuojasi duomenų, strategijos formavimo, kūrybiškumo, medijų ir technologijų srityse.
Kompanija žengia dar vieną žingsnį siekdama paslaugas patogiau pritaikyti klientams Lietuvoje - nuo šiol klientų aptarnavimo specialistai su vietos vartotojais bendrauja ir lietuvių kalba.
Mėgstamiausiu Lietuvoje prekės ženklu 2019 metais lieka „Facebook“, rodo šiemet atliktas kasmetinis „Kantar“ Baltijos šalių prekės ženklų tyrimas.
Nepaisant išpopuliarėjusių mobiliųjų įrenginių su nedideliais ekranais, vartotojai jiems patinkančias laidas ar filmus pageidauja žiūrėti per televizorius su vis didesniais ekranais.
Lenktynių metu gamintojas pirmą kartą pristatys dviračių padangas, kurių gamybai panaudota kiaulpienių guma.
Didžiosios Britanijos fintech startuolis „Revolut Ltd” pristatė naują būdą taupyti - nuo šiol klientai turi galimybę kurti jungtines taupykles ir norimam tikslui, ir lėšas įnešti kartu su draugais ar šeimos nariais.
Praėjusiais metais Lietuvoje pasirodžiusio mokėjimo paslaugų sprendimo „Contomobile“, sukurto UAB „Argentum mobile“, funkcionalumu nuo šiol bus galima naudotis ne tik programėlėje.
Savaitgalį pasibaigęs „Eurovizijos“ dainų konkursas prie TV ekranų bent trumpam buvo pritraukęs per milijoną arba 37 proc. Lietuvos gyventojų.
Dėl ypač karštos vasaros pernai metais Lietuvos ledų rinka ūgtelėjo apie 30 procentų ir šiuo metu sudaro apie 60 mln. eurų
Gydytojai oftalmologai tikina, kad regėjimą reikėtų tikrintis kasmet, tačiau tik ketvirtadalis vadovaujasi šiomis rekomendacijomis
Dėl nelaimingų atsitikimų Lietuvoje miršta dvigubai daugiau vyrų nei moterų.
Lietuviai vis daugiau dėmesio skiria regai ir akių sveikatai, vis dažniau nešioja korekcinius akinius.