Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Praeitų metų sausį veiklą pradėjęs lietuvių startuolis „Tipi“ džiaugiasi antrąja investicija.
Skaitmeninių Technologijų Klasteris pasirašė ketinimus bendradarbiauti kibernetinio saugumo srityje su Ukrainos partneriais iš Černigovo ir Kijevo miestų.
Nuo kovo pradžios generalinio direktoriaus pareigas grūdų perdirbimo įmonėje „Malsena Plius“ pradeda eiti Andrius Rakštys.
Ekspertas iš Izraelio dalinosi unikalia patirtimi, kaip sukuriami nauji verslai ir vystomi produktai pasiekia globalias rinkas.
Tai jau ne pirmas kartas, kai „Huawei“ patenka tarp vertingiausių pasaulio prekės ženklų.
Vilniuje renkasi Europos valstybių inovacijų ekspertai į vieną didžiausių tarptautinių suvažiavimų.
„Revolut“ vartotojų skaičius per paskutinius du mėnesius išaugo 50%, iki 1.5 mln. vartotojų.
Pastaruoju metu socialiniame tinkle „Facebook“ vis dažniau pastebima tokių asmenų, kurie siūlo žmonėms įsigyti neva tikrą vairuotojo pažymėjimą ar už juos išlaikyti vairavimo egzaminus.
Lito valiuta sukurta „Ethereum“ kriptovaliutų tinkle. Sukurtas simbolinis skaičius - 100 lito vienetų, kuriuos galima įsigyti naudojant „Ether“ kriptovaliutą.
Vos per dvi savaites specializuotoje lietuvių įkurtoje sutelktinio finansavimo bei investavimo platformoje „Röntgen“ NT plėtotojams pavyko surinkti 300 tūkst. eurų.
Visą Lietuvą nudžiuginęs ir artėjančio šimtmečio proga geriausią dovaną šaliai įteikęs Liudas Mažylis nenustoja stebinti.
Automobilių detalių vagys ėmė drumsti „Lexus“ vairuotojų ramybę.
Vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ startuoja su nauja įvaizdžio kampanija, kuria atkreipia dėmesį į vieną svarbiausių noro būti sveikais priežastį – rūpinimąsi artimaisiais.
Šiauliuose, prekybos centre „Akropolis“, jau pradėta atnaujinti „Eurovaistinės“ vaistinė greitai taps 6-ta grožio vaistine
Prie gyvūnų gerovės standartus keliančių prekybos centrų „Rimi“ ir „Maxima“ prisijungė „Norfos mažmena“, paskelbę, kad taip pat atsisakys prekybos narvuose augintų vištų kiaušiniais iki 2025 metų.
Praėjusiais metais „Huawei“ penktadaliu padidino savo rinkos dalį išmaniųjų telefonų segmente net 26-iose Europos valstybėse.
Žiemos pramogų mėgėjų rojumi vadinamuose Alpių kalnuose – sniego lavinų grėsmė
Naujojo Norvegijos parlamento programoje – kailių industrijos uždraudimas: visos valdančiosios daugumos partijos ir net dauguma opozicijos atstovų pritarė sprendimui.
Kiekvienais metais didėjant mobiliųjų telefonų į Lietuvą importui, auga ir šių atliekų srautas. Kol kas sutvarkomi palyginti nedideli mobiliųjų telefonų atliekų kiekiai, nors situacija ir gerėja.
Beveik 400 milijonų gerbėjų turinti ganėtinai šviežia sporto šaka, besiskinanti kelią į olimpines žaidynes, užkariauja ir Lietuvą.
Lietuvių sukurtas fotografijos ir modelių paieškos portalas „BeScouted“ yra pirmasis pasaulyje, kuriame nariai uždirba pinigus vien už tai jog dalinasi savo nuotraukomis.
Pastaraisiais mėnesiais didžiulį pakilimą patyrę „Audi“
Lietuvių įkurtas ir vos per kelerius metus vienu didžiausių automobilių dalijimosi operatorių
„Vilnius Tech Park“, didžiausias technologijų startuolių parkas Lietuvoje
„Volkswagen“ pristato naująjį SUV (angl. Sport Utility Vehile)