Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
PRANEŠIMAI VISUOMENEI

Spalio 25 dieną daugiau nei 320 Šiaulių banko darbuotojų įprastą bankininko darbą iškeitė į visuomeninę veiklą.
Jau tradicija tapusi programavimo ir inovacijų konferencija Build Stuff, šiais metais truks net 8 dienas ir vyks dviejose šalyse – Lietuvoje ir Ukrainoje. Lapkričio 13 dieną prasidėjusi Vilniuje, 18-20 dienomis - persikels į Kijevą.
Kaune vykusios konferencijos „Darbdaviai 2019“ metu prekybos tinklas „Rimi“ pelnė garbingą Socialiai atsakingiausios metų įmonės apdovanojimą.
Prieš dvejus metus įkurtas lietuvių startuolis „Zen PR“ plečia veiklą Baltijos šalyse – pradėjo teikti Lietuvos verslams galimybę siųsti informaciją Latvijos ir Estijos žiniasklaidai.
Nepaisant viešojoje erdvėje sklandančios informacijos ir mėginimų kelti abejones, vis daugiau valstybių išreiškia pasitikėjimą „Huawei“ gaminama 5G įranga. Prie tokių valstybių sąrašo jungiasi Norvegija, kuri planuoja leisti minėtai bendrovei kurti 5G telekomunikacijų tinklą.
Advokatų kontora „Averus“ plečiasi – nuo šiandien prie kontoros prisijungė dvi naujos partnerės ir teisininkė. Jos papildys advokatų kontoros veiklą darbo teisės ir finansų teisės specializacijomis.
Dvyliktus metus Lietuvoje skaičiuojantys ekologiškų ir sveikų produktų prekybos lyderiai „Livinn – sveiki produktai“ ir „Biosala“ po įvykusio susijungimo pristato naują prekės ženklą LIVIN. Kokie pokyčiai laukia pirkėjų ir kokių naujovių į rinką įneš šis ženklas?
Nuo šiandien Rygos gyventojai ir svečiai gali naudotis jau ir lengvaisiais „CityBee“ automobiliais. Iš viso į Latvijos sostinės gatves išriedėjo 200 miesto bičių. Planuojama, kad iki metų galo Rygoje jų bus 300.
Londone įsikūrusi finansinė platforma „Revolut Ltd“ savo metinėje finansinėje ataskaitoje praneša apie reikšmingą pajamų augimą 2018 m.
4 iš 10 šalies gyventojų bent kartą per mėnesį ką nors perka internetu, o dešimtadalis taip apsiperka bent kartą per savaitę. Apie penktadalis nėra išmėginę šio pirkimo būdo
Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ Kauno rajone, Tirkiliškių kaime, pradėjo padažų gamyklos ir logistikos centro statybas.
Švariai ir saugiai aplinkai neabejingos Lietuvos bendruomenės per metus surinko 65 tonas elektros ir elektroninės įrangos bei 0,56 tonas nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų. Tarp šalies bendruomenių daugiausia atliekų surinko Kretingos rajono Vydmantų kaimo bendruomenės centras „Vydmantai“.
Į Lietuvą grįžo 56 studentai, kurie vasarą praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose – ten pagal Southwestern Advantage programą pardavinėjo edukacines knygas. Per 3 mėnesius lietuviai pardavė knygų už 800 000 dolerių.
Reaguodama į Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) pranešimą, uždrausti prekiauti vaistais, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos ranitidino hidrochlorido „Eurovaistinė“ iš prekybos išima šių vaistų pakuotes.
Naujausias „Coface“ TOP 50 didžiausių įmonių Baltijos šalyse reitingas atskleidžia, kad nepaisant stiprios priklausomybės nuo užsienio rinkų, Baltijos šalių ekonomikos toliau auga, o didžiausios regiono įmonės didina apyvartas.
Išskirtiniai rezultatai Lietuvoje pritraukė vienos pažangiausių technologijų įmonių LG Electronics kompanijos vadovų, prezidentą Europai Mr. Brian Na.
Vidutiniškai šalies gyventojas su medijomis per dieną praleidžia per 7 val., iš šio laiko beveik valandą vienu metu naudodamas kelis kanalus
Lietuvoje apie 88 proc. gyventojų namuose turi internetą, tačiau Z kartos namuose – vos apie 1 proc. neturi interneto, nedaug nusileidžia ir Y karta (tik mažiau 2 proc. neturi interneto). Palyginimui, trečdalis kūdikio bumo kartos gyvena namuose be interneto.
Finansinių technologijų startuolis „Revolut Ltd“ pristatė 2 naujus nemokamus verslo sąskaitų planus, kurie suteiks galimybę laisvai samdomiems darbuotojams ir sparčiai besivystančioms įmonėms greičiau augti ir plėsti veiklą skirtingose rinkose.
Skiepus veiksminga priemone apsisaugoti nuo ligų laiko beveik du trečdaliai gyventojų, rodo naujausias „Kantar“ tyrimas.
Milžiniškos investicijos į mokslinius tyrimus ir didžiulis įdirbis tobulinant išmaniųjų įrenginių technologijas „Huawei“ kompanijai atsipirko.
Klientams siūlomos visos rinkodaros paslaugos iš vienų rankų: agentūra specializuojasi duomenų, strategijos formavimo, kūrybiškumo, medijų ir technologijų srityse.
Kompanija žengia dar vieną žingsnį siekdama paslaugas patogiau pritaikyti klientams Lietuvoje - nuo šiol klientų aptarnavimo specialistai su vietos vartotojais bendrauja ir lietuvių kalba.
Mėgstamiausiu Lietuvoje prekės ženklu 2019 metais lieka „Facebook“, rodo šiemet atliktas kasmetinis „Kantar“ Baltijos šalių prekės ženklų tyrimas.
Nepaisant išpopuliarėjusių mobiliųjų įrenginių su nedideliais ekranais, vartotojai jiems patinkančias laidas ar filmus pageidauja žiūrėti per televizorius su vis didesniais ekranais.