Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Audi pardavimai 2016 m. augo; perkamiausias modelis – Audi Q5

Augančio Audi Q5 populiarumo dėka bendrieji Audi automobilių pardavimai Lietuvoje išaugo 20 procentų. Iš viso per praėjusius metus parduoti 157 Audi Q5 automobiliai – net 89 vienetais daugiau nei 2015 metais. Praėjusiais metais komercinė sėkmė taip pat lydėjo Audi A3, A4, A6 ir didįjį SUV Q7.

2016 m. Lietuvoje iš viso parduoti 448 nauji Audi automobiliai, tai yra 76 daugiau nei 2015 m. Pažymėtina, kad būtent Audi daugelį mėnesių pirmavo pagal užregistruotų premium segmento automobilių skaičių. Praėjusių metų pardavimų rezultatai liudija stabilų ir nuoseklų šio automobilių gamintojo pozicijų stiprėjimą per visą pokrizinį laikotarpį.

Kitose Baltijos šalyse pardavimai – taip pat geri. Latvijoje iš viso parduoti 384 visų modelių Audi automobiliai, tai yra 26 proc. daugiau nei 2015 m. Populiariausiu Latvijoje pernai buvo vidutinis SUV Q5 ir verslo klasės A6.

2016 m. Audi gamintojams buvo sėkmingi ne tik pardavimų augimu Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, o kartu - ir visame pasaulyje, bet ir pasaulinėse automobilių parodose visuomenei pristatytų modelių gausa. Pernai Audi asortimentą papildė aukščiausios klasės sportiniai Audi A5 ir S5 Coupe, didžiulio susidomėjimo sulaukė Audi Q2 kompaktiško SUV debiutas. Šio nediduko miesto visureigio salone sumontuotos iki šiol tik prabangiausiuose modeliuose matytos informacinių pramogų sistemos.

Po keleto metų pertraukos Audi atnaujino vidutinės klasės SUV Q5. Naujasis Q5 – tai dar aukštesni kokybės ir komforto standartai. Šio modelio pirkėjai galės mėgautis pažangiausios konstrukcijos visų ratų pavara, aukšto energinio efektyvumo varikliais, adaptyvine pneumatine ratų pakaba, puikiomis informacinių pramogų sistemomis ir išmaniais vairavimo pagalbininkais.

Remdamasi pirmtako pardavimų rezultatais, Audi gamintojai tikisi, kad ir atnaujintas modelis, jau šių metų pradžioje pasirodysiantis Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, turės didelį pasisekimą.