Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Auksas už Audi Q2 dizainą

Naująjį Audi Q2, kuris Latvijoje debiutavo praėjusių metų rugsėjį, Vokietijos dizaino taryba įvertino aukso prizu. Frankfurte vykusioje apdovanojimų ceremonijoje mažiausias kompaktinės klasės visureigis pripažintas geriausiu dizainerių kūrybos produktu transporto kategorijoje.

Audi Q2 išties stebina nauju, šiuolaikišku dizainu. Ir tai ne sumažinta jau gerai žinomų didesnių šio prekės ženklo modelių kopija“, - taip naująjį Audi Q2 įvertino konkurso žiuri.

Naujasis kompaktinės klasės visureigis – ne tik progresyvaus dizaino, bet ir labai funkcionalus. Jis ganėtinai galingas ir tuo pačiu pakankamai patogus, nekeliantis jį vairuojančiam jokio diskomforto nei mieste, nei užmiesčio keliuose. Todėl konkurso vertinimo komisija mano, jog Audi Q2 turi visas galimybes tapti ne tik klasės lyderiu, bet ir diktuoti naujas automobilių gamybos tendencijas.  

Аudi Q2 dizainas vienareikšmiškai ženklina ir naują posūkį šios markės automobilių gamyboje. Į akį iškart krinta dizainerių pasiūlytos naujos, aštuoniakampio formos, aukštai iškeltos priekinės grotelės ir didelės aušinimo angos. Žvilgsnį traukia ir žemas, sportinį Audi Q2 charakterį pabrėžiantis stogas, elegantiškai pereinantis į C statramsčius ir skersinį skirtingų spalvų panelį. Žvelgiant iš šono, ypač patraukliai atrodo durų zonoje įdubę šoniniai paviršiai, paryškinantys ratų arkas ir kompaktišką SUV quattro charakterį.

Nepaisant Audi Q2 kompaktiškumo, automobilio keleiviai palankiai įvertins erdvų saloną, teikiantį malonumą sėdėti ne tik priekyje, bet ir gale, o taip pat nesibaimins įremti galvą į stogą ir nesiskųs vietos stygiumi kojoms.

Konkurso vertinimo komisija kaip puikų dizainerių sprendimą akcentavo ir Q2 salono apšvietimą. LED šviesos diodų šviesolaidžiai homogenine šviesa apšviečia skulptūriškai suformuotą priekinės prietaisų panelio dalies ir kelių atramų apdailą. Salono apšvietimą klientai gali rinktis iš dešimties spalvų.

Vokietijos dizaino tarybos apdovanojimas laikomas vienu prestižiškiausių dizaino sferoje. Tarptautinė vertinimo komisija premiją skiria už reikšmingas inovacijas ir atskiriems produktams, ir projektams, susilaukusiems pripažinimo dizaino srityje tiek Vokietijoje, tiek ir tarptautiniu lygiu.