Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„CityBee“ įteiktas Talino valdžios apdovanojimas

2020.02.26.

Lietuvių transporto dalijimosi startuolis „CityBee“ pranešė, kad Talino miesto savivaldybė bendrovei įteikė „Metų žygdarbio“ apdovanojimą. Jis buvo skirtas už elektrinių paspirtukų dalijimosi paslaugos įdiegimą Estijos sostinėje.

Praėjusieji metai buvo pirmieji, kai trijose Baltijos šalyse pradėjo veikti „CityBee“ elektrinių paspirtukų dalijimosi paslauga. Lietuvoje ji startavo balandžio 2 d., o Rygoje ir Taline – liepos 2 d.

Pasak „CityBee“ vadovo Luko Ylos, sėkmingiausias bendrovės elektrinių paspirtukų paslaugos startas užsienyje buvo būtent Taline. Ten sulaukta itin didelio paslaugos naudojimo intensyvumo.

Tai neliko nepastebėta ir vietinės valdžios. Praeitą savaitę Talino miesto savivaldybė „CityBee“ elektrinių paspirtukų paslaugos įvedimą Estijos sostinėje paskelbė „Metų žygdarbiu“.

Atsiimant šį apdovanojimą „CityBee“ atstovai teigė, kad tai yra ne tik didelė garbė, bet ir patvirtinimas, jog inovatoriška miesto mikromobilumo paslauga svarbi ir būtina tiek jos naudotojams, tiek pačiam miestui.

„Vertiname išreikštą pasitikėjimą, kurį užsitarnavome pristatę patogią ir prieinamą mikromobilumo paslaugą. Tačiau gera pradžia – dar ne viskas. Privalome tobulinti ir plėtoti paslaugą. Ruošdamiesi šių metų paspirtukų sezonui dėmesį sutelkėme ne tik į sklandų paslaugos veikimą, bet ir paspirtukų kokybės didinimą“, – pabrėžė „CityBee“ vadovas L. Yla.

„CityBee“ kol kas neatskleidžia, kada tiksliai elektriniai paspirtukai išriedės į Baltijos šalių miestų gatves, tačiau nurodė, kad iš viso trijose valstybėse bus daugiau nei 1 500 startuolio paspirtukų.

Elektrinių paspirtukų išpopuliarėjimą „CityBee“ aiškina tendencija, rodančia, kad net 60 proc. visų miesto kelionių yra netolimos, iki 5 km. Iš jų daugiau nei pusė – vos 1–2 km.