Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„CityBee“ plečia stotelių tinklą

Automobilių dalinimosi paslaugą (angl. car sharing) teikianti „CityBee“ skelbia, kad nuo šiol bendrovės automobiliai bus pasiekiami dar didesnei daliai vilniečių. Įmonė plečia savo veiklą į gyvenamuosius sostinės rajonus ir atidaro 13 naujų stotelių.

„CityBee“ tampa integruota Vilniaus viešojo transporto dalimi, tad paslaugos plėtra į miegamuosius rajonus, kur gyvenančių žmonių koncentracija didelė, yra siekis tapti patogesniu miestiečio pasirinkimu kelionei vietoje nuosavo automobilio. Papildomos stotelės atidaromos Justiniškių, Grigiškių, Antakalnio, Lazdynų, Santariškių, Žirmūnų, Šnipiškių, Naujamiesčio, Pilaitės, senamiesčio rajonuose, taip pat pasiimti „CityBee“ automobilį galima ir šalia „Akropolio“ esančioje stovėjimo aikštelėje“, – sako Aurimas Drūtys, „CityBee“ direktorius.

Dovilė-Šiekštelytė Batutienė, „Akropolis LT“ direktorė teigia esantys vienu pirmųjų prekybos centrų, kuriuos galima pasiekti ne tik nuosavu automobiliu ar viešuoju transportu, bet ir naudojantis šiuolaikiška automobilių dalijimosi paslauga. „Nuolatos galvojame, kaip mūsų prekybos centro lankytojams suteikti dar daugiau patogumo visose srityse, įskaitant ir mūsų pasiekiamumą. Visuomet esame atviri naujovėms, todėl džiaugiamės, kad „CityBee“ savo plėtrai pasirinko mūsų prekybos centrą ir manome, kad mūsų klientai šias naujas galimybes mus pasiekti tikrai įvertins. Be to, visai nesenai prie mūsų prekybos centro buvo įrengtos ir elektromobilių savininkams skirtos dvi greitojo įkrovimo stotelės“, – sako Dovilė-Šiekštelytė Batutienė.

A. Drūtys teigia, kad šiuo metu sostinėje yra 83 stotelės bei 250 bendrovės automobilių. Vadovas pastebi vis didėjantį gyventojų susidomėjimą teikiama paslauga ir primena, kad bendrovė šiais metais ne tik plės „CityBee“ stotelių skaičių, tačiau taip pat metus užbaigs su 400 automobilių parku Vilniuje. Vilniečius džiugins ir atnaujinama mobilioji programėlė, kurioje atsiras vartotojų ilgą laiką prašyta funkcija, kuri praneš apie atsiradusį laisvą automobilį norimu laiku.

Automobilių dalinimosi paslauga skatina mažinti nuosavų automobilių skaičių miesto centre, padeda spręsti eismo spūsčių klausimą. Įmonės skaičiavimais, per 2015 m. „CityBee“ automobiliai sutaupė per 4 mln. tonų anglies dvideginio. Remiantis automobilių dalinimosi paslaugas teikiančių bendrovių duomenimis, didžiuosiuose Europos miestuose 1 automobilių dalinimosi paslaugos automobilis gali pakeisti­ net iki 12 nuosavų transporto priemonių.

A. Drūtys teigia, kad bendrovė nuolatos stebi automobilių poreikį ir atsižvelgia į gyventojų teigiamai vertinamas transporto priemonių markes. „Stebime, kuriuos automobilius klientai vertina palankiausiai, ir siekiame, kad nauji, paslaugų teikimui skirti automobiliai atitiktų mažos, patogios bei miesto žmogaus poreikius atitinkančios transporto priemonės reikalavimus“, – teigia A. Drūtys.

Naujas stoteles miesto gyventojai galės rasti J. Franko g. 2a, Antakalnio g. 1, Antakalnio g. 59, Žirmūnų g. 106E, Linkmenų g. 22, Rygos g. 8, Justiniškių g. 12, Justiniškių g. 79, Kovo 11-osios g. 39B, Grigiškės, Vydūno g. 27, Švitrigailos g. 33, , Architektų g. 152.

Kovo mėnesį „CityBee“ paskelbė apie iki 2016 m. pabaigos planuojamą du kartus didesnę bendrovės plėtrą. Iki metų pabaigos automobilių parką ketinama išplėsti iki 400 transporto priemonių. Vilnius šiuo metu – vienintelis Rytų Europos miestas, kuriame įdiegta ir sparčiai populiarėja tokio lygio dalijimosi automobiliais paslauga.