Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„CityBee“ stiprina pozicijas Latvijoje – paleido 200 lengvųjų automobilių

2019.10.01.

Nuo šiandien Rygos gyventojai ir svečiai gali naudotis jau ir lengvaisiais „CityBee“ automobiliais. Iš viso į Latvijos sostinės gatves išriedėjo 200 miesto bičių. Planuojama, kad iki metų galo Rygoje jų bus 300.

Iki šiol Latvijoje buvo galima naudotis „CityBee“ krovininiais automobiliais ir elektriniais paspirtukais. Pasak bendrovės vadovo Luko Ylos, sprendimą išplėsti teikiamų paslaugų spektrą lėmė rinkoje matomas automobilių dalijimosi paslaugų poreikis.

„Ryga – didžiausias miestas Baltijos šalyse, kuriame yra daug erdvės miesto mobilumo paslaugoms plėtoti. Šiuo metu ten veikia tik viena keleivinių automobilių dalijimosi paslaugas teikianti bendrovė, o tokių paslaugų poreikis auga. Matome geras plėtros galimybes, todėl ateityje ketiname didinti „CityBee“ automobilių parką Latvijoje“, – sako  L. Yla.

Rygos gyventojams ir svečiams „CityBee“ sudarė galimybę naudotis naujais „Mini One“ ir „Fiat 500“ automobiliais. Pastarieji buvo įsigyti pasirašius sutartį su „Autobrava“ – oficialia „Fiat“ automobilių importuotoja Baltijos šalyse.

Po šio plėtros etapo „CityBee“ tapo daugiausiai automobilių naudotojams siūlančia transporto dalijimosi bendrove Latvijoje.

Naudojimosi „CityBee“ lengvaisiais automobiliais Latvijoje principas toks pat kaip ir Lietuvoje. Kainodara taip pat analogiška – bus mokama už naudojimosi laiką ir nuvažiuotus kilometrus, taikomi konkurencingi įkainiai.

Iki šiol Latvijoje veikė vienintelė bendrovė, teikianti keleivinių automobilių dalijimosi paslaugą.

„CityBee“ paslaugas teikia Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Bendrovė dar šį mėnesį planuoja išplėsti transporto priemonių parką Estijoje – į šalies gatves išleis lengvuosius automobilius.

Planuojama, kad ateinančiais metais „CityBee“ lengvieji automobiliai taip pat pasirodys jau ir Lenkijoje.