Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Conti Hybrid HT3“ padangos pelnė „iF Design Award“ apdovanojimą

• Žemo profilio „Conti Hybrid HT3“ priekabų padangos apdovanotos „Gaminio“ kategorijoje;

• „Continental“ padangos išsiskiria dizainu, inovacijomis, saugumu ir atitinka aplinkosaugos reikalavimus;

• Padangos su didesniu atsparumu dilimui ir 15 proc. mažesniu, degalus taupančiu pasipriešinimu riedėjimui skirtos didiesiems regioninių ir tolimųjų pervežimų vilkikams.

Nuo 1954 metų vykstančiuose kasmetiniuose „iF Design Award“ apdovanojimuose „Conti Hybrid HT3 445/45 R 19.5“ padangos pelnė daugiausiai ekspertų balų ir aplenkė daugiau kaip 5000 kitų gaminių.Tarptautinė 58 ekspertų komisija šias žemo profilio padangas pripažino geriausiomis „Gaminio“ kategorijoje, vertindami dizainą, inovacijas, saugumą, atitikimą aplinkosaugos reikalavimams ir kitus kriterijus.

 „Mes labai džiaugiamės ir didžiuojamės šiuo įvertinimu. „iF Design Award“ apdovanojimas skiriamas vadovaujantis itin aukštais standartais, kurių mes visada laikomės kurdami savo padangas, kai kalbama apie savybes, saugumą ir efektyvumą – kurie, žinoma, taip pat gali būti matomi ir žvelgiant į padangų išvaizdą“, – sako Konstantinas Batschas, EMEA regiono sunkvežimių padangų padalinio viceprezidentas.

 „Conti Hybrid HT3 445/45 R 19.5“ yra ypatingai atsparios ir degalus taupančios priekabų ir puspriekabių padangos, specialiai sukurtos pervežimų transportui. Restauruojamas padangos karkasas mažina kompanijų anglies dvideginio taršą ir teigiamai įtakoja tvarų ir tausojantį aplinką krovinių pervežimą. Kaip ir kitos Vokietijos „Premium“ padangų gamintojo „Continental“ padangos, šios taip pat buvo sukurtos Hanoveryje, o jų dizainas atspindi puikias padangų technines charakteristikas. Kompanijos dizaineriai kuria išskirtinę kiekvienos padangų šeimos išvaizdą, apjungdami visus sprendimus gamoje ir užtikrindami, kad „Continental“ prekinis ženklas būtų atpažįstamas kiekvienoje padangoje.

 „Conti Hybrid HT3 445/45 R 19.5“ žemo profilio padangos pasižymi didelėmis apkrovos galimybėmis ir ilgu tarnavimo laiku. Pritaikyta 9 tonų ašies apkrovai ir būdama žemo profilio, ši padanga leidžia maksimaliai efektyviai išnaudoti 3 metrų vidinį krovinio aukštį, kai yra sumontuota ant didžiųjų vilkikų puspriekabių. Be to, optimalus padangos profilis ir tolygiai paskirstomas svoris lemia, kad protektorius dyla tolygiai, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką. O dėl 15 proc. mažesnio, palyginti su ankstesniu modeliu, pasipriešinimo riedėjimui padangos yra įvertintos aukštu Europos Sąjungos degalų taupymo B įvertinimu.