Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Eurovaistinė“ – geriausias paslaugų sektoriaus darbdavys

2020.01.22.

Pagrindinis šalies tinklas „Eurovaistinė“ įvertintas apdovanojimuose „Superdarbdavys 2019“. Konkurse 8 nominacijoms siūlytos 260 Lietuvos įmonių.

Kaip teigia įmonės valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė, šis įvertinimas svarbus pasiekimas įrodantis įmonės profesionalumą. Pasak jos, pavyko įrodyti savo išskirtinumą paslaugų sektoriuje, nes įmonės siekis, kad klientai į vaistininkus žvelgtų kaip į galinčius padėti rasti geriausią sprendimą savo srities profesionalus.

„Esame tie, kurie pirmiausiai siekiame suteikti klientui sveikatos paslaugas, padėti, patarti, pasikalbėti su žmogumi ir perteikti jam turimas žinias siekiant pagerinti jo savijautą. Teikiame išskirtines paslaugas Lietuvoje, todėl šis apdovanojimas mums dar ir pripažinimas, jog esame vertinami už tai, ką darome ir ko siekiame. Džiaugiamės, kad dar kartą įrodėme, jog komandiniu darbu galime pasiekti visus išsikeltus tikslus ir nesustodami siekti aukščiausių įvertinimų“, – teigė I. Damulienė.

„Eurovaistinė“ nugalėjo paslaugų kategorijoje surinkusi 23 806 balsus.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 283 „Eurovaistinės“, jose dirba daugiau nei 900 farmacijos specialistų. Skaičiuojama, kad kiekvieną mėnesį vaistinėse aptarnaujami 1,5 mln. klientų.