Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

„Goodyear“ apdovanota už ateities padangos dizainą

Sferinė padanga, kurią sukūrė padangų gamintoja „Goodyear“, pelnė kompanijai prestižinį įvertinimą už dizainą. Autonomiškiems automobiliams skirta unikali koncepcinė padanga „Goodyear Eagle-360“ pagerbta 2016 metų GOOD DESIGN™ apdovanojimu. Jis patvirtina, kad ateičiai kuriami produktai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir patrauklūs bei įdomūs.

Architektūros ir dizaino muziejus „The Chicago Athenaeum“ ir Europos architektūros meno dizaino ir urbanistikos studijų centras suteikė šį apdovanojimą „Transporto“ kategorijoje. Ši vertinimo sistema priklauso vienai iš seniausių ir prestižiškiausių pasaulyje architektūros, dizaino ir urbanistikos programų.

2016 metais muziejus gavo pasiūlymus iš kelių tūkstančių gamintojų bei grafinio dizaino bendrovių iš viso pasaulio. Muziejus atrinko per 900 gaminių dizaino ir grafikos pavyzdžių, kurie buvo verti GOOD DESIGN™ apdovanojimo. Nuo šiol „Eagle-360“ priklauso muziejaus prestižinei nuolatinei dizaino kolekcijai, o informacija apie ją bus išspausdinta 2016–2017 metų „Good Design“ leidinyje.

„Goodyear“ supažindino su savo koncepcine padanga „Eagle-360“ 2016 m. Ženevos tarptautinėje automobilių parodoje. Sferinė, 3D būdu spausdinta padanga atskleidžia „Goodyear“ ateities viziją ir įkūnija būsimąjį ilgalaikį sprendimą, kai autonomiškų automobilių padangų paklausa taps kasdienybe.

Unikali „Goodyear Eagle-360“ padangos forma gali padidinti vairavimo saugumą ir automobilio manevringumą tiek, kad atitiktų važiavimo autonomiškais automobiliais reikalavimus. Sferinė padangos forma yra nepaprastai svarbi siekiant užtikrinti maksimalų manevringumą. Aktyviosios technologijos leidžia padangai judėti taip, kad būtų sumažinti galimi pavojai, pavyzdžiui, slydimas plikledžiu arba netikėtos kliūtys.

„Mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad milžiniškas darbas, kurį nuveikė mūsų dizaineriai ir inžinieriai, kurdami „Goodyear Eagle-360“, sulaukė tokio pripažinimo. Tai rodo, kad „Goodyear“ yra tikra naujovių kūrėja ir padangų pramonės srities lyderė, diegianti naujas technologijas“, – teigė „Goodyear“ plataus naudojimo padangų PBU EMEA padalinio viceprezidentas Olivier Rousseau.