Ieškoti tarp:
Įmonių
Straipsnių
Pasiūlymų
Skelbimų
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Jau parduota 3 mln. 500 tūkst. „Dacia“ automobilių!

  • Tik šiek tiek daugiau nei per 10 metų Europoje ir Viduržemio jūros regione „Dacia“ automobilius įsigijo per 3 500 000 pirkėjų.
  • 3 500 000 automobilis buvo „Dacia Sandero Stepway“, kurį pirkėja įsigijo Anglijoje.
  • Pardavimų ir rinkodaros Europos G9 šalims viceprezidentas Denisas Le Votas pirkėjai Jody Panovai automobilio raktelius įteikė Londono priemiestyje Mill Lane įsikūrusioje „Dacia“ markės atstovybėje.

Pardavimų ir rinkodaros Europos G9 šalims viceprezidentas Denisas Le Votas perdavė automobilio raktelius pirkėjai Jody Panovai, kuri įsigijo 3 500 000 „Dacia“ automobilį nuo tada, kai 2004 metais buvo atgaivintas šis prekinis ženklas. Ištekėjusi dviejų vaikų mama dabar yra laiminga „Dacia Sandero Stepway“ – pirmojo jos kada nors įsigyto naujo automobilio – savininkė.

 Raktelių įteikimo ceremonija įvyko Londono priemiesčio Mill Lane „Dacia“ automobilių atstovybėje.

 Kelionės į Turkiją metų p. Panovos tėvai šios šalies keliuose išvydo daugybę „Dacia“ automobilių ir pasiūlė dukteriai šios markės mašinomis pasidomėti labiau, kadangi, pasak tėvų, „jie atrodė geri automobiliai“.

 Be to, kai p. Panova apsilankė Mill Lane įsikūrusioje „Dacia“ atstovybėje daugiau sužinoti apie šios markės automobilius, būtent „Sandero Stepway“ išvaizda ją taip pavergė, kad ji nedelsdama užsisakė naują mašiną!

„Šiandien mes perduodame raktelius nuo 3,5 milijoninio „Dacia“ automobilio ir esu labai laimingas, kad tai įvyko Didžiojoje Britanijoje, kurioje markė debiutavo tik 2013 metais“, – renginio metu sakė „Groupe Renault“ Pardavimų ir rinkodaros Europos G9 šalims viceprezidentas Denisas Le Votas. „Pasiekusi 3 500 mln. pirkėjų ribą, „Dacia“ markė patvirtino savo sėkmę dėl paprasto ir aiškaus pažado, kuris tiksliai atitinka pirkėjų, ieškančių saugaus, patikimo automobilio su šiuolaikine įranga ir priežiūra už prieinamą kainą, lūkesčius“.